Piątek 19-10-2018, imieniny Jana, Pawła
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Święto 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. Święto 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.

Memoriał Piotra Szustka

 
Rek

23 września na „Orliku” przy Szkole Podstawowej nr 14 rozegrano I Memoriał Piotr Szustka w piłce nożnej chłopców klas V. Do udziału w sportowej rywalizacji, poza gospodarzem, zaproszono reprezentacje czterech elbląskich podstawówek: SP nr 4, SP nr 19, SP nr 16, SP nr 25.

W Memoriale grając systemem „każdy z każdym”, zespoły rozegrały 10 spotkań, zdobyto 30 bramek.
     Najlepszą drużyną Memoriału okazała się reprezentacja SP nr 19, która wygrała wszystkie mecze, prezentując najwyższy poziom. Nagrody za 1. miejsce, złote medale , Puchar Dyrektora SP nr 14 wręczyły im dyrektorki Kazimiera Pierzyska-Czujwid oraz Krystyna Jonakowska. 2. miejsce zajęli uczniowie SP nr 14, którzy zdobyli Puchar Prezesa KS „Olimpia” Elbląg i srebrne medale, wręczenia pucharu, medali dokonał kierownik klubu Robert Pilecki. Na 3. miejscu uplasowali się chłopcy ze SP nr 4 zdobywając Puchar Prezesa Oddziału ZNP w Elblągu i brązowe medale Memoriału. Wręczenia nagród dokonały Ewa Maliszewska wiceprezes Oddziału ZNP oraz Dyrektor Gimnazjum nr 7 Iwona Statek. Na miejscu 4. ukończyli rywalizację zawodnicy SP nr 16, zaś na 5. chłopcy z SP nr 25, otrzymując pamiątkowe dyplomy.

 


     Najlepszymi zawodnikami Memoriału wybrano:
     - najlepszy strzelec Oskar Muraszko - SP nr 19 (6 bramek)
     - najlepszy zawodnik Michał Jaworski - SP nr 14
     - najlepszy bramkarz Marek Szot - SP nr 14
     Ponadto wyróżniono najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach:
     SP nr 19 - Bartosz Pańczuk, SP nr 14 - Michał Jaworski, SP nr 4 - Paweł Budziszewski, SP nr 16 - Jakub Eliminowski, SP nr 25 - Patryk Plak. Wszyscy wymienieni otrzymali piłki nożne. Mecze sędziowali uczniowie Gimnazjum nr 7 Dominik Filipczyk, Karol Tyburski oraz Kacper Serdeczny.
     Uroczystego zakończenia Memoriału dokonała Dyrektor organizatora SP nr 14.
     Organizatorzy dziękują Prezesowi KS „Olimpia” Elbląg, Prezesowi Oddziału ZNP w Elblągu za ufundowane puchary oraz Departamentowi Sportu UM w Elblągu, który ufundował nagrody rzeczowe.
     Memoriał był okazją do uczczenia pamięci zmarłego w sierpniu br. naszego wieloletniego kolegi, nauczyciela wychowania fizycznego, działacza sportowego Piotra Szustka (46 lat).
     Po memoriale uczniowie SP nr 14 wraz z opiekunem zapalili znicze na grobie Piotra.

Andrzej Rusznicki, nauczyciel wf SP nr 14
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia nowoczesna II