Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Międzynarodowe regaty żeglarskie

 
Elbląg, Międzynarodowe regaty żeglarskie
sy Papago Regaty trzech Marszałków 2012, fot. Ekaterina Pigulevskaya

Jachtklub Elbląg serdecznie zaprasza na 4. Międzynarodowe Regaty o Puchar Trzech Marszałków/Gubernatorów. Regaty zostaną rozegrane na wodach Zalewu Wiślanego oraz Zalewu Kaliningradzkiego 10-14 lipca.

Organizator planuje rozegranie trzech wyścigów podzielonych na dwa etapy:
     Etap I - wyścig 1. 11 lipca na trasie Krynica Morska - Frombork, - wyścig 2. 12 lipca na trasie Frombork - Bałtyjsk. Etap II - wyścig 3. 13 lipca na trasie Bałtyjsk - Elbląg.
     Wyścig 1. - Krynica Morska - Frombork będzie klasyfikowany i nagradzany oddzielnie w ramach Pucharu Żeglarskiego Szlaku Wodnego im. Króla Stefana Batorego. Wyścig 2. - Frombork - Bałtyjsk oraz wyścig 3. - Bałtyjsk - Elbląg klasyfikowane i nagradzane są łącznie w ramach 4. Międzynarodowych Regat o Puchar Trzech Marszałków/Gubernatorów.
     Uczestnicy w ramach jednego zgłoszenia do regat mogą wystartować: tylko w wyścigu 1. o Puchar Żeglarskiego Szlaku Wodnego im. Króla Stefana Batorego, bądź też:  tylko w wyścigach 2. i 3. o Puchar Trzech Marszałków/Gubernatorów, albo: we wszystkich trzech wyścigach.
     Regaty zostaną rozegrane w klasie KWR. W regatach mogą brać udział jachty kabinowe: mieczowe, balastowo-mieczowe i balastowe posiadające aktualne świadectwo KWR. Organizator przewiduje utworzenie trzech grup startowych podzielonych według przelicznika KWR. Regaty zostaną rozegrane zgodnie z aktualnymi Przepisami Regatowymi Żeglarstwa ISAF 2013 - 2016, Międzynarodowymi Przepisami o Zapobieganiu Zderzeniom na Morzu oraz Zawiadomieniem o Regatach i Instrukcją Żeglugi.
     Nagrody 4. Regat o Puchar Trzech Marszałków/Gubernatorów (wyścig 2. i 3.) zostaną wręczone podczas zakończenia regat w dniu 13 lipca o godz. 19 w marinie Jachtklubu Elbląg w Elblągu. Organizator przewiduje puchary i nagrody główne za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej grupie startowej.
     W każdej z grup przewiduje się za zajęcie:
     1. miejsca: puchar i nagrodę o wartości 2 tys. zł;
     2. miejsca: puchar i nagrodę o wartości 1,5 tys. zł;
     3. miejsca: puchar i nagrodę o wartości 1 tys. zł.
     Ponadto wśród wszystkich załóg zostanie rozlosowana nagroda o wartości 1 tys. zł. Wszystkie jachty, które ukończą regaty otrzymają nagrody o wartości 250-300 zł.
     Nagrody Regat o Puchar Żeglarskiego Szlaku Wodnego im. Króla Stefana Batorego (wyścig 1.) zostaną wręczone podczas zakończenia regat w dniu 13 lipca o godz. 19 w marinie Jachtklubu Elbląg w Elblągu. Organizator przewiduje puchary i nagrody za zajęcie pierwszych trzech miejsc w każdej grupie startowej.
     
     Organizatorzy główni: Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Jacek Protas, Marszałek Województwa Pomorskiego - Mieczysław Struk, Gubernator Obwodu Kaliningradzkiego - Nikołaj Cukanow.
     Współorganizatorzy: Konsulat Generalny Rzeczpospolitej Polskiej w Kaliningradzie, Jachtkub Elbląg, Kaliningradzka Obwodowa Federacja Żeglarska, Elbląski Okręgowy Związek Żeglarski. Partnerzy: Miasto Bałtijsk, Miasto Elbląg, Miasto Frombork, Miasto Krynica Morska.

w imieniu organizatora ds. części sportowej Adam K. Kapczyński, Jachtklub Elbląg, s/y Papago
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety dziecięce
Fototapety one color
Fototapety z Italią
Naklejki na meble