Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi tenisiści odnoszą sukcesy

 
Elbląg, Młodzi tenisiści odnoszą sukcesy
fot. nadesłana

W Olsztynie na kortach UW-M na plaży Jeziora Kortowskiego odbył się czwarty turniej dla dzieci do 10 lat cyklu Grand Prix Olsztyna Tenis 10. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli elblążanie.

Tym razem udział wzięło 25 młodych adeptów tenisa z Olsztyna, Elbląga, Kętrzyna i Mrągowa. Poniżej podajemy wyniki końcowe zmagań.
     Do 8 lat poziom czerwony (gra na małe kara do wygrania 2 tie-breków, „każdy z każdym”)
     - dziewczęta:
     1. Lena Węsierska - B&M Elbląg
     2. Alicja Kułakowska - Budowlani Olsztyn
     3. Oliwia Leśniak - MOSiR Kętrzyn
     4. Izabela Teodorowicz - MOSiR Kętrzyn
     - chłopcy:
     1. Trębicki Mikołaj - Budowlani Olsztyn
     2. Marciniak Bartek - Budowlani Olsztyn
     3. Wysocki Tymoteusz - Budowlani Olsztyn
     4. Pasławski Gabriel - Budowlani Olsztyn
     Do 9 lat poziom pomarańczowy (gra na skróconym korcie o wygrania 2 tie-breków, „każdy z każdym”)
     - dziewczęta:
     1. Sprawka Weronika - B&M Elbląg
     2. Sadowsko Julia - Team Mrągowo
     3. Bierońska Julia - B&M Elbląg
     4. Pogorzelska Zuzanna – Team Mrągowo
     - chłopcy:
     1. Werno Aleksander - Team Mrągowo
     2. Sowa Jakub - B&M Elbląg
     3. Kubiak Maciej - B&M Elbląg
     4. Musiałek Marcel Budowlani Olsztyn
     5. Ziarkowski Adrian - Team Mrągowo
     6. Budzisiak Jakub - B&M Elbląg
     Do 10 lat poziom zielony (gra na całym korcie do wygrania całego seta „każdy z każdym”)
     - dziewczęta:
     1. Lewkowicz Julia - MOSiR Kętrzyn
     2. Węgrzyn Aleksandra - RP Sport Olsztyn
     4. Sadowska Julia - Team Mrągowo
     3. Sprawka Weronika - B&M Elbląg
     - chłopcy (ze względu na udział zawodników z Budowlanych Olsztyn w Finale Talentiady PZT w Poznaniu, zagrali z sobą liderzy rankingu Grand Prix, cały mecz)
     1. Pieczkowski Olaf RP (Sport Olsztyn) wygrał 6/3 6/1 z
     2. Maksymilianem Grygołowiczem (OSW Olsztyn)
     Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii otrzymali puchary i medale a wszyscy uczestnicy dyplomy.
     Teraz w cyklu Grand Prix nastąpi przerwa wakacyjna a we wrześniu ostatnie dwa turnieje, podsumowujące letnią edycję Grand Prix Olsztyna Tenis 10 z atrakcyjnymi nagrodami.
     Klasyfikacja drużynowa:
     B&M Tennis Club Elbląg – trener Bartłomiej Kierwiak
     KS. Budowlani Olsztyn – trener Paweł Umbras
     ST. Team Mrągowo – trener Tomasz Warowny
     MOSIR Kętrzyn – trener Mirosław Krzyśków
     ST.RP Sport Olsztyn – trener Roman Pasyniuk
     Jak widać również Elbląg może poszczycić się młodymi zawodnikami stawiającymi pierwsze kroki na turniejach regionalnych i osiągającymi tam sukcesy.
     Dzieci reprezentowały Elbląg w Talentiadzie do lat 10 i eliminacjach regionu warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego, zajmując 4. miejsce.
B&M Tennis Club Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z Nowym Jorkiem
Fototapeta fizelinowa, laminowana 148x260 cm - Wodosp
Zdjęcia i plakaty w wielkim formacie
Fototapeta fizelinowa 320x148 cm - Samolot