UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzi zapaśnicy pokażą, co potrafią

Elbląg, Młodzi zapaśnicy pokażą, co potrafią
fot. nadesłana

W niedzielę, 21 października w sali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Elblągu ul. Kościuszki 77 A odbędzie się XXXII Memoriał Tadeusza Jaworskiego i Wiesława Tańczyna w zapasach styl klasyczny.

Cel imprezy jest uczczenie pamięci wieloletniego trenera Tadeusza Jaworskiego i wybitnego zawodnika i trenera Wiesława Tańczyna, popularyzacja sportu zapaśniczego wśród dzieci i młodzieży oraz integracja sportu zapaśniczego w regionie.
       Prawo startu mają zawodnicy urodzeni w latach: młodzicy 2005 – 2007 posiadający aktualne badania lekarskie kategorie wag: 35kg, 38kg, 41kg, 44kg, 48kg, 52kg, 57kg, 62kg, 68kg, 75kg i mini zapasy 2008 – 2010 startujący za zgodą rodziców.
      
       Program zawodów:

       - 9.00 - przyjazd ekip
       - 9.30 – 10.30 - waga zawodników i przegląd lekarski
       - 10.30 - odprawa techniczna
       - 11.00 - uroczyste otwarcie turnieju
       - 11.15 - początek zawodów (walki)
       - 15.00 - wręczenie nagród i zakończenie turnieju
      
Grzegorz Jaworski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama