Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Możesz zostać sędzią piłki ręcznej

 
Elbląg, Możesz zostać sędzią piłki ręcznej (fot. AD, archiwum portEl.pl)
Rek

Komisja Sędziowska Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej z siedzibą w Elblągu informuje o organizacji kursu na sędziego piłki ręcznej, który rozpocznie się w październiku.

Wszyscy chętni pragnący uzyskać uprawnienia sędziego boiskowego lub sekretarza-mierzącego czas w zawodach sportowych piłki ręcznej proszone są o zgłoszenie swojego uczestnictwa w kursie w formie elektronicznej na adres: ks.w-mzpr@wp.pl w nieprzekraczalnym terminie do 17.10.2015r.
     Wymagania wobec kandydatek i kandydatów: wiek 16 - 30 lat, wykształcenie min. średnie (nie dotyczy uczniów szkół średnich), dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do pełnienia funkcji sędziego piłki ręcznej.
     Koszt kursu: 150 zł (płatne na spotkaniu organizacyjnym). Dodatkowe informacje na temat kursu można uzyskać od Przewodniczącego KS W-M WZPR pod nr. 729 547 625.
KS W-M WZPR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na dibond 300x60 cm - Deski
Fototapeta z ludźmi
Fototapety dziecięce
Naklejki na meble