UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nabór nadal trwa

Nabór nadal trwa

Od września 2018 r. dzięki współpracy Urzędu Miasta w Elblągu, Warmińsko - Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz ZKS Olimpii Elbląg rozpoczyna swoją działalność Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Młodzieży w Piłce Nożnej, którego siedzibą będzie Elbląg. Jesteśmy już po rekrutacji podstawowej, która pokazała, że powstaną prawie wszystkie oddziały.

Na ten moment największe trudności są przy naborze do klasy III oraz II Szkoły Podstawowej. Pozostałe oddziały cieszą się sporym zainteresowaniem. Liczymy jednak, że uda się utworzyć klasy na wszystkich poziomach. Największym zainteresowaniem w chwili obecnej cieszą się klasy starsze czyli VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz Liceum.
       W dniach 5-6 kwietnia odbyły się zebrania Władz Miasta oraz przedstawicieli WMZPN z rodzicami, podczas których przedstawiono koncepcję edukacyjną szkoły. Prezydent Elbląga Witold Wróblewski zapewnił o swoim pełnym zaangażowaniu w ten projekt i zagwarantował wiele ciekawych rozwiązań w funkcjonowaniu placówki:
       - grono pedagogiczne gwarantujące wysoki poziom nauczania,
       - możliwość wyboru nauki języków obcych (angielski, hiszpański, włoski, niemiecki),
       - pomoc w nauce dla wyrównania szans oraz dbałość o rozwój uzdolnionych uczniów,
       - nowatorskie metody nauczania (szkoła miejscem uczenia się ucznia, minimalizacja prac domowych),
       - internat całotygodniowy,
       - świetlica z wydłużonym czasem pracy (6.00-18.00) – bieżąca pomoc dydaktyczna,
       - stołówka o wzbogaconym wyżywieniu (dofinansowywana przez Urząd Miasta),
       - dostępność wszystkich potrzebnych obiektów sportowych w mieście,
       - opieka i transport w czasie przemieszczania się między obiektami,
       - dostosowanie organizacji edukacji do zwiększonej ilości wyjazdów i zajęć sportowych.
      
       Dodatkowo WMZPN dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego wraz z ZKS Olimpia Elbląg pragną wzbogacić sztab szkoleniowy o trenerów wspomagających oraz specjalistycznych, psychologa sportowego, a także ujednolicić ubiór przez zakup sprzętu sportowego.
       W związku z uszczegółowieniem działalności oferty szkoły pragniemy ogłosić nabór uzupełniający w dniach od 23 IV do 11 V 2018 r. do Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Młodzieży w Piłce Nożnej w Elblągu, który zostanie zakończony testami sprawnościowymi zaplanowanymi na 14 maja 2018 r.
       Wstępna rejestracja przez kwestionariusz na WMZPN. Po zarejestrowaniu się otrzymają Państwo szczegóły i dokumenty potrzebne do złożenia wniosku na podanego maila.
      
       Rekrutacja do I klasy Liceum – termin składania wniosków 18 maja 2018r.
       Składanie wniosków o przyjęcie do I klasy IV Liceum Ogólnokształcącego odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną na platformie od 7 do 18 maja 2018. Test sprawności fizycznej odbędzie się 21 maja o godz. 10 na boisku przy ul. Skrzydlatej 1 A. Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji do liceum znajdują się na stronie.
       Kontakt odbywa się mailowo lub telefonicznie z Koordynatorem Ośrodka
       Karol Przybyła 500 167 363; koordynator@zksolimpia.pl
      

       ------ komunikat płatny -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl