Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nurkowanie - musisz tego spróbować!

 
Elbląg, Nurkowanie - musisz tego spróbować! Fot. arch. EL WOPR.

Zapisz się na kurs płetwonurka już dziś! Wystarczy mieć ukończone 14 lat, dobry stan zdrowia i oczywiście umieć pływać. Kurs na płetwonurka P-1 CMAS daje uprawnienia do nurkowania na głębokości do 20 metrów. Kurs realizowany będzie w trzech etapach. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 1 marca o godz. 19 w sali Nauka Jazdy Boss w budynku Krytej Pływalni MOSiR w Elblągu.

Część I i II (równolegle): Zajęcia teoretyczne będą odbywały się we wtorki lub czwartki w godz. 18.15 do 20.20 w sali OSK „Boss”.
     Zajęcia praktyczne na basenie od godz. 20.35 do 21.30. Część I i II koszt kursu wynosi 800 zł. Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach. 1 rata – do 6.03.2012 - 400 zł. 2 rata - do 3.04.2012 - 400 zł. Zniżki w wysokości 100zł na część I i II dla członków Elbląskiego WOPR (z opłaconymi bieżącymi składkami) oraz funkcjonariuszy Służb Mundurowych. Zakończenie części I i II odbędzie się 24 kwietnia lub 26 kwietnia (egzamin teoretyczny).
     
     Część III
(28.04-6.05.2012): Nurkowanie w wodach otwartych, trzy pełne dni -7 nurkowań- termin do uzgodnienia z Bazą Nurkową. Opłata za część III w bazie nurkowej wynosi 650 zł + dokumenty ok. 200 zł.
     Badania kwalifikacyjne do nurkowania rekreacyjnego przeprowadza dr Jacek Złotowski - tel. 692 49 05 34. Koszt badania 100 zł. Przychodnia „Medicus” naprzeciwko stacji paliw „Gregor”, okolice Szpitala Wojewódzkiego.
     
     Zapisy i wszelkie informacje:
     Biuro Elbląskiego WOPR
     ul. Robotnicza 68
     e-mail: elwopr@o2.pl
     www.elblaskiewopr.pl.      


     ------------------ Reklama ---------------------
     

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl