Piątek 24-11-2017, imieniny Jana, Flory

512 918 555

Szpital Miejski ul.Komeńskiego Szpital Miejski ul.Komeńskiego

O Puchar Srebrnego Dzwonu – turniej drugi (siatkówka plażowa)

W sobotę (19 lipca) na Srebrnej Riwierze w Kadynach rozegrany został drugi turniej drugiej edycji rozgrywek w plażowej piłce siatkowej o Puchar „Srebrnego Dzwonu” w Kadynach. Wzięło w nim udział 14 drużyn. Zwyciężył team Nie Do Wiary.

W drugim turnieju ekipa Nie Do Wiary (Zbigniew Cherek, Leszek Pazdyka) zdobyła 10 punktów. Drugie miejsce wywalczyły Spocone krety, czyli Mateusz Zięba i Wojciech Borkowski (8 pkt.), trzecie zaś para Łukasz Andruszkiewicz, Sławomir Wiśniewski (6 pkt.).

Klasyfikacja po dwóch turniejach
     I - Andruszkiewicz – Wiśniewski (Łukasz Andruszkiewicz, Sławomir Wiśniewski) - 12 pkt.
     II – Plus (Łukasz Pietrulewicz, Rafał Guzowski) - 10 pkt.
     Nie Do Wiary (Zbigniew Cherek, Leszek Pazdyka) -10 pkt
     III - Nauka Jazdy „Adam” (Piotr Malinowski, Tomasz Niemiec) - 8 pkt.
     Spocone krety (Mateusz Zięba, Wojciech Borkowski) - 8 pkt
     IV – Minusy (Patryk Reszka, Michał Trybiński) - 7 pkt.
     V – Pietkiewiczowie (Rafał Pietkiewicz, Jarosław Pietkiewicz) - 5 pkt.
     Ledy end Men (Maciej Pfeiffer, Monika Tchórzewska) - 5 pkt
     VI - Zajkowski, Wątruk (Paweł Zajkowski, Damian Wątruk) - 4 pkt.
     VII – MOW Lidzbark Warmiński (Piotr Bazarnik, Igor Przybysz) - 3 pkt.
     VIII - Czarnuchy (Maciej Pfeiffer, Łukasz Kalinowski) - 2 pkt.
     Specjal Nowakowi (Dariusz Stefański, Piotr Buczkowski) - 2 pkt
     IX – Beka (Iza Wąsik, Anna Krypska) - 1 pkt
     P. Sznajdrowicz, D.Chorchel (Paweł Sznajdrowicz, Dominik Chochel) - 1 pkt

Pozostałe drużyny z dorobkiem 0 pkt zajęły miejsce X.
     Kolejny turniej odbędzie się w dniu 16 sierpnia (sobota). Zapisy drużyn przyjmowane będą tego dnia od godz.10 do 10.30. Początek zawodów o godz.10.45. Wpisowe od drużyny – 10 zł.
     Punkty zdobyte w poszczególnych turniejach zostaną zaliczone do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany 24 sierpnia (niedziela) o godz.10.
     Organizatorami turnieju są: Ognisko TKKF „Witoszewo” Elbląg i Kompleks Rekreacyjny „Srebrna Riwiera” Kadyny.