• Kibic ma racje. Jakikolwiek wynik dzisiejszego meczu by był. To połowa kadry jest do wymiany. Jak najszybciej to możliwe. Najgorsza w Olimpii jest obrona i atak.
  • brawo 33min juz 1:0 dla zabek. .. i prawie 2:0-3:0 zks sie tylko broni. .. PFFF>. ..
  • No no całkiem całkiem nowy trener i dopiero jedną bramką przegrywamy Ludzie już jest lepiej ja to czuję wyraźna poprawa ciągły atak zmusi przeciwnika do uległości.
  • hehehe nom popieram; D 1:0 do tylu a nie po 2,3:0 hehehe wygraja 2:1 nasi hihihi !!!wisio korzeb wejdzie to 2bramy strzeli!
  • To wszystko przez kłopoty językowe Nasi nie kumają jak atakować Potrzebny szybki kurs nauki języka.
  • hahahah nom. .. mogli jeszcze jakiegos MURZYNA wziac jako trenera. .. z kongo haha albo z madagaskaru; ) pieknie gra olimpia pieknie. .. BRAWO!!! SLICZNIE:D
  • 1:1 karny pietron =gol. .. 25min panowie i moze 2:1 dla ZKSu !!! dawajcie!!!
  • i co ja napisalem?po polowie ze bedzie 2:1 i jest kur. .. !!!!!
  • Brawo Olimpia, wreszcie zwycięztwo. Jak widać nowy jednak trener ma nosa do zmiany składu.
    0
    0
    Breżniew(2011-10-22)
  • Remis, zwycieztwo było do 86 min. Punkt cieszy ale martwi po co są napastnicy skoro bramki strzela tylko jeden pomocnik.
  • mesaja3 Dobry ten jeden punkt na otarcie łez. Nareszcie grał M. Pietroń, który w oczach poprzednikow nie zasługiwał chyba na grę. Jakby nie było i tak kadra do wymiany w połowie conajmniej, a może po zmianie szkoleniowców będzie im się chciało grać. .
    0
    0
    mesaja3(2011-10-22)
  • Wszystkie cwele chcący zabrać Olimpiii dotacje niech spojrzą na dzisiejsze wyniki Jantara! Co im też będziećie kombinowac z kasą? Bo nie mieli pudła, Nadajecie się do tarcia chrzanu jak potraficie lamusy. Bawią mnie te porównania z angielskim futbolem. Ilu was było na meczu jakiejkolwiek ligi angielskiej? Tam czy się wygrywa czy nie zawsze ci sami chodza, zawsze ci sami się biją. Ze statystyk policyjnych wynika, ze więcej było zakłóceń porządku w Anglii jak w Polsce. Spier. .. internetowi napinacze