• Kibole dostali rozkaz z Warszawy i pojechali do Gdyni na mecz Legii. Zrobili to z "miłości" do Olimpii? Raczej nie. .. Pokazali gdzie naprawdę mają elbląski klub.
    Krzysiek ZKS(2011-05-25)
  • do takisobie - jestem bardziej zorientowany niż ty mówisz że nie było młodzieżowca na ławce ha ha a Michał Ressel TROCHĘ NAWET BARDZIEJ NIŻ MŁODZIEŻOWIEC - TO JUNIOR OSIEMNAŚCIE LATEK MA LEDWIE. Można jeszcze zamiast tego "piłkarza" zabrać A. Liszko też młodzieżowiec. .. ..
  • Pierwsza połowa całkiem całkiem, początek meczu fajny przecierałem oczy ze zdziwienia (po ostatnich meczach) że jednak Nasza Olimpia potrafi skonstruować ciekawe akcje. Jak się okazało potrafi i do tego dorzuciła nawet kilka sytuacji dogodnych do strzelenia gola. Co niektórzy kibice (niby kibice) na prostej to po za narzekaniem to chyba nic więcej nie potrafią jak słuchałem tych żenujących komentarzy sąsiadów obok to mnie krew zalewała (fachowcy od piłki nożnej). Ogólnie podsumowując mecz pierwsza połowa bardzo korzystna, druga zgoła odmienna za dużo chaosu ( jak dla mnie przez presję jaką zawodnicy odczuwają)
  • To prawda. .to prawda -wcale nie mamy latwych meczow, gra z zespolami zagrozonych spadkim jest o wiele trudniejsza niz z tymi o awans, kto tego nie wie, -to raczej slabo zna sie na pilce. .. .. .olo
  • Brawa dla piłkarzy Olimpii za 1szą połowę i bolesna krytyka za amatorszczyznę, brak kondycji w 2ej połowie meczu. Panów od piłki zapraszam na stronę internet. /www. gks olimpia. com/, aby porównać wyniki z liderem 2ligi gr. zachodniej!!!
  • mesaja3 Fanaticos wydaje mi się, że są Ci obce podstawy języka polskiego. Wszak"mesaja"to rodzaj zeński i nie można pisać jego. I powtarzam Ci jeszcze raz _protest protestem, ale nie zabronisz mi dopingować swojej drużyny. Wy możecie milczeć do us. .. .j śmierci, nie interesuje mnie to. .
    0
    0
    mesaja3(2011-05-26)
  • brawo olimpia oby tak do konca sezonu. dajcie kibicom powod do zabawy i cieszenia sie po wielu latach. a tak na marginesie panowie dziennikarze to strasznie sa slabi bo nic niepisza ze do kadry polski siatkarek zostaly powolane 2 dziewczyny z elblaga wstyd panowie
    0
    0
    gienek loska(2011-05-26)
  • nie piszą bo jak na razie tylko jako pomoc do szatni a więc nie ma czym się przechwalać
  • porównałem - lider 2 ligi zachodniej ma o 11 punktów więcej. .. .ale ja porównałem też dół tabeli 3 ostatnie drużyny ligi zachodniej nie mają nawet 20punktów w przeciwieństwie do drużyn z dołu ligi wschodniej - to jest co najmniej 9pkt które zgarnęła góra tabeli. .. .. i masz podobne wyniki
  • w naszej grupie druzyny z konca tabeli urywaja punkty nawet liderom, w zachodniej grupie ostatnie druzyny oddaja punkty walkowerem ot i cala tajemnica dlaczego.