UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Oni wywalczyli Puchar Bałtyku

 
Elbląg, Oni wywalczyli Puchar Bałtyku
Zakończył sie festiwal unihokeja (fot. Anna Dembińska)

Po rozegraniu 235 meczów znamy już zwycięzców XXVI Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja w Puchar Bałtyku. Spośród drużyn naszego województwa największy sukces odniosły dziewczyny ze szkoły podstawowej w Żabim Rogu, które zwyciężyły w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Zobacz zdjęcia.

Do Elbląga przyjechało 1340 uczestników z 15 województw oraz dziewczęta z Korei Południowej, Indii, Holandii, Anglii. Puchar Bałtyku to trzy najważniejsze imprezy w szkolnym sporcie: X Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych, XV Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej (7. i 8. klasy szkół podstawowych i 3. klasy gimnazjów) oraz XIII Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Podstawowych (klasy VI i młodsze).
     W kategorii szkół podstawowych triumfowały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Nowym Dworze Kwidzyńskim, które w finale pokonały 1:0 Szkołę Podstawową z Brudzewa. Festiwal strzelecki mogliśmy oglądać w finale chłopców. Zawodnicy z Sanoka – który od lat jest unihokejową potęgą – rozgromili 8:0 swoich kolegów z Gdańska.
     Duży sukces odniosły w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewczęta z Żabiego Rogu. Reprezentantki naszego województwa pokonały w finale 2:1 swoje koleżanki z SP nr 85 z Gdańska. Finał chłopców był wewnętrzną sprawą drużyn z województwa wielkopolskiego: ostatecznie SP Siedlec wygrał 1:0 z SP Niechanowo.
     Spośród najstarszych uczestników turnieju biorących udział w Licealiadzie zwyciężyły dziewczęta ZSE Nowy Targ, które w finale pokonały 7:0 I LO z Wolsztyna. Wśród chłopców bez niespodzianki: II Liceum Ogólnokształcące z Sanoka pokonało 4:1 ZSTiP Nowy Targ.
     Okazja do rewanżu już za rok.
     
     Wyniki Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja o Puchar Bałtyku.
     
     Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci
     dziewczęta:
     1m. SP Nowy Dwór Kwidzyński
     2m. SP Brudzew
     3m. SP Banino
     
     chłopcy:
     1m. SP Nr 1 Sanok
     2m. SP Nr 35 Gdańsk
     3m. SP Niemica
     
     Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     dziewczęta:
     1m. SP Żabi Róg
     2m. SP Nr 81 Gdańsk
     3m. SP Nr 4 Zielonka
     
     chłopcy:

     1m. SP Siedlec
     2m. SP Niechanowo
     3m. SP Nr 4 Sanok
     
     Ogólnopolska Licealiada
     dziewczęta:
     1m. ZSE Nowy Targ
     2m. I LO Wolsztyn
     3m. III LO Rzeszów
     
     chłopcy:
     1m. II LO Sanok
     2m. ZSTiP Nowy Targ
     3m. I LO Gorzów Wielkopolski
     
     
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym Festiwalu
SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Upominki dla Uczniów
Pieczątki Firmowe
Prezent dla Nauczyciela
Pieczątki Trodat