UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Orientacja po parku Modrzewie

 
Elbląg, Orientacja po parku Modrzewie
fot. MOSiR

Zakończyła się V runda X edycji Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Tym razem uczestnicy biegów rywalizowali w Parku Miejskim „Modrzewie”, osiedlu Zawada między ulicami Wiejską i Odrodzenia.

W zawodach udział wzięło 38 biegaczy w tym 16 kobiet. Każda kategoria wiekowa miała swoją trasę do pokonania i w zależności od wieku ilość punktów oraz długości tras były zróżnicowane. Start odbywał się co 2 minuty, w danej kategorii wiekowej, a limit czasu wynosił 30 minut. Buro zawodów mieściło się na holu Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej Nr 3 przy ul. Mazurskiej 6.
       Najliczniej obsadzoną kategorią wiekową był bieg chłopców ze szkół podstawowych na dystansie 1100 m. Rywalizację na tym dystansie wygrał Kamil Różalski przed Jakubem Sielskim. Trzecie miejsce zajął Borys Siemaszko.
       Drugą najliczniej obsadzoną kategorią był bieg mężczyzn 35+ na dystansie 2900 m. Rywalizację na tym dystansie wygrał Janusz Światkowski przed Bogdanem Rycerskim. Na trzecim miejscu uplasował się Jarosław Mazur.
       W kategorii kobiet 35+ na dystansie 2500 m zwyciężyła Monika Typańska, drugie miejsce zajęła Sylwia Wróblewska a Olga Stolarska była trzecia. W kategorii kobiet do 35 lat, na tym samym dystansie pierwsze miejsce zajęła Magdalena Ciarkowska przed Natalią Dziką.
       W kategorii rodzinnej na dystansie 1600 m zwyciężyła rodzina Snopków, drugie miejsce zajęła rodzina Borkowskich, a trzecie miejsce zajęła rodzina Różalskich.
       Na pozostałych dystansach zwycięzcami byli: Kategoria M do 35 2900 m – Jacek Cieszkowski, kategoria SPP dziewcząt 1900m – Julia Typańska, w kategorii SP 2 dziewcząt 1700m - Gabriela Szczepanik przed Aleksandrą Strzelecką i Katarzyną Szandrochą, w kategorii SP 2 chłopców 1700m – Piotr Banach przed Adamem Konackim, w kategorii SP 1 dziewcząt 1100m- Zuzanna Orzechowska.
       Zawodnicy startowali zgodnie z przepisami Polskiego Związku Orientacji Sportowej. Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Spośród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe ufundowane przez Joannę Banach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz pięć karnetów ufundowanych przez Restaurację „ SUBWAY”.
       Organizatorzy dziękują Pani Joannie Wasilewskiej Koordynatorowi Placówki Szkolno Wychowawczej Nr 3 za udostępnienie pomieszczeń na biuro zawodów i ufundowanie ciepłej herbaty z cytryną dla wszystkich uczestników biegów oraz Pani Monice Typańskiej za przygotowanie gorącej kawy.
       Kolejna, szósta runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, rozegrana zostanie w sobotę 2 marca 2019 r. w Parku Miejskim Bażantarnia . Zgłoszenia do kolejnej rundy odbywa się drogą mailową pod adresem: (kazek14521@onet.pl, bolesaw.czechowski@interia.pl) lub w dniu imprezy w biurze zawodów , które będzie się mieścić przy Restauracji „Myśliwska” w godzinach 9:30-9:45. Start zaplanowano na godz. 10.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama