Sobota 21-07-2018, imieniny Daniela, Wawrzyńca
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ostatnie kursy przed wakacjami

 
Elbląg, Ostatnie kursy przed wakacjami Celem kursów jest prawidłowe nauczenie pływania trzema stylami pływackimi.

Elbląskie WOPR od lat zajmuje się nauką pływania i doskonaleniem umiejętności pływackich zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych. Najmłodsze grupy to dzieci w wieku 5-6 lat. Szkolenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pływania oraz ratownika. Zapraszamy serdecznie na ostatnie kursy przed wakacjami.

Kurs nauki pływania dla dzieci 5 – 6 lat – zajęcia odbywają się w środę 17.40 i piątek 17.40. Kurs składa się z 16 zajęć, czas zajęć 30 minut Koszt wynosi 240 zł. Grupy prowadzone na basenie płytkim (o głębokości 40/90 cm) składają się maksymalnie z 12 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie oraz ratownik.
     
     Kurs doskonalenia umiejętności pływackich dla dzieci 7-8 lat
– zajęcia odbywają się na basenie płytkim, raz w tygodniu w niedzielę o godz. 16.15, czas trwania zajęć 60 minut - 8 zajęć. Koszt wynosi 240 zł. Dzieci są pod opieką instruktora przebywającego wraz z dziećmi w wodzie oraz ratownika. Kurs ten adresowany jest do dzieci, które miały już styczność z nauką pływania. Jednocześnie na dużym basenie prowadzone są zajęcia dla dzieci umiejących pływać w celu poprawienia technik pływackich.
     
     Celem kursów jest prawidłowe nauczenie pływania trzema stylami pływackimi: styl grzbietowy (grzbiet), styl dowolny (kraul) i styl klasyczny (żabka). Kurs kończy się egzaminem na kartę pływacką.
     
     Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kursu nauki pływania należy skonsultować się z lekarzem w celu stwierdzenia braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach nauki pływania, zapoznać się z regulaminem pływalni i złożyć na tej podstawie pisemne oświadczenie w biurze.
     

Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem Biura Elbląskiego WOPR tel. 55 234 92 61 oraz na stronie internetowej www.elblaskiewopr.pl.
     
------- Reklama --------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl