Piątek 16-11-2018, imieniny Małgorzaty, Gertrudy
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Otwarte Mistrzostwa Elbląga (judo)

Elbląg, Otwarte Mistrzostwa Elbląga (judo) (fot. Paweł Serocki)

W VI Otwartych Mistrzostwach Elbląga Dzieci i Młodzików o memoriał Czesława Misiuka wystartowało 271 zawodników z 20 klubów północnej Polski i reprezentacja obwodu Cottes d`Amor z francuskiej Bretanii.

Mistrzostwa trwały 9 godzin, a zawodniczki i zawodnicy we wszystkich pojedynkach wykazywali się wielką ambicją. Te starania doceniali kibice, gorąco dopingując młodych judoków. Pomimo dużej ilości walk, nie zawiodła bardzo sprawna organizacja zawodów. Podajemy najlepsze wyniki w kategoriach wiekowych i wagowych.
     
     Grupa dzieci - rocznik 1995 i młodsi
     Kategoria wagowa 27 kg:
     1. Adrian Winiarczyk - Piast Wrzeście
     2. Krzysztof Michalak - Olimpia Elbląg
     3. Krystian Guzowski - Piątka Słupsk i Mateusz Kątny - Viking Gdynia.
     Kategoria wagowa 30 kg:
     1. Tomasz Błoński - Gryf Słusk
     2. Dawid Karczewski - Olimpia Grudziądz
     3. Kamil Świniarski - Gwardia Olsztyn i Dominik Miara - Wybrzeże Gdańsk.
     Kategoria wagowa - 33 kg:
     1. Krystian Miara - Wybrzeże Gdańsk
     2. Patryk Wójcik - Olimpia Grudziądz
     3. Daniel Białowąs - Piast Wrzeście i Paweł Dryka - Truso Elbląg.
     Kategoria wagowa 36 kg:
     1. Tomasz Stańczyk - AZS Gdańsk
     2. Marcin Hojarski - Truso Elbląg
     3. Bartosz Iwanek - Olimpia Grudziądz i Kacper Tonga - Truso Elbląg.
     Kategoria wagowa 39 kg:
     1. Tobiasz Puzyr - Wybrzeże Gdańsk
     2. Konrad Glapiak - Olimpia Grudziądz
     3. Przemysław Ilgiewicz - Gryf Słupsk i Adrian Gąsiecki - Piątka Słupsk.
     Kategoria wagowa 42 kg:
     1. Kamil Gonera - AZS Gdańsk
     2. Jakub Rosłonowski - Galeon Gdynia
     3. Patryk Kaczyński - Truso Elbląg i Kamila Parzonka - Gwardia Olsztyn
     Kategoria wagowa 45 kg:
     1. Grzegorz Gdula - Olimpia Elbląg
     2. Krystian Jacyno - Gwardia Olsztyn
     3. Szymon Śliwa - Gryf Słupsk i Mateusz Marcinkowski - Spartakus Olsztyn.
     Kategoria wagowa 50 kg:
     1. Mieszko Półgrabski - Galeon Gdynia
     2. Krystian Zając - Gryf Słupsk
     3. Mikołaj Dulkowski - Olimpia Grudziądz i Dawid Jarowiecki - AZS Gdańsk.
     Kategoria wagowa 55 kg:
     1. Sebastian Skórka - Olimpia Grudziądz
     2. Damian Jeszke - Olimpia Grudziądz
     3. Seweryn Gronau - Olimpia Grudziądz i Przemysław Czerwiński - Olimpia Grudziądz
     Kategoria wagowa 60 kg:
     1. Mateusz Pokora - Olimpia Grudziądz
     2. Sławomir Żernakow - Galeon Gdynia.
     Kategoria wagowa + 60 kg:
     1. Agata Witkowska - Spartakus Olsztyn
     2. Michał Kadziński - Wybrzeże Gdańsk
     3. Benjamin Maliński - Gwardia Olsztyn i Daniel Bonawenturski - Gwardia Olsztyn.
     
     Grupa młodzików - rocznik 1993 i 1994
     Kategoria wagowa 38 kg:
     1. Iwo Kosmala - Wybrzeże Gdańsk
     2. Łukasz Cereus - Piątka Słupsk
     3. Arkadiusz Grosz - AZS Gdańsk i Aleksander Białkowski - Truso Elbląg.
     Kategoria wagowa 42 kg:
     1. Rafał Klawa - Wybrzeże Gdańsk
     2. Arkadiusz Wiśniewski - Spartakus Olsztyn
     3. Rafał Błoński - Gryf Słupsk i Adrian Sobczak - Gryf Słupsk.
     Kategoria wagowa 46 kg:
     1. Wiktor Szypowicz - Wybrzeże Gdańsk
     2. Karol Żuchowski - Olimpia Grudziądz
     3. Jakub Płocheć - Truso Elbląg i Dawid Chodna - Olimpia Grudziądz.
     Kategoria wagowa 50 kg:
     1. Łukasz Białkowski - Truso Elbląg
     2. Arkadiusz Kazior - Gryf Słupsk
     3. Łukasz Fałtynowicz - Wybrzeże Gdańsk i Piotr Kaczmarczyk - Conrad Gdańsk.
     Kategoria wagowa 55 kg:
     Thomas La Fuente - Francja
     Krzysztof Puzdrowski - Truso Elbląg
     Michał Jabłoński - AZS Gdańsk i Łukasz Kotlik - Conrad Gdańsk.
     Kategoria wagowa 60 kg:
     1. Kamil Piórkowski - Tomita Elbląg
     2. Rafał Majdan - AZS Gdańsk
     3. Piotr Purcki - Truso Elbląg i Mateusz Kogut - AZS Gdańsk.
     Kategoria wagowa 66 kg:
     1. Piotr Kokoszka - Tomita Elbląg
     2. Mikołaj Bluj - Viking Gdynia
     3. Łukasz Irenko - AZS Gdańsk i Orest Rękowski - AZS Gdańsk.
     Kategoria wagowa 73 kg:
     1. Tomasz Nowosad - Galeon Gdynia
     2. Adrian Łoś - Tomita Elbląg
     3. Paweł Kamiński - Conrad Gdańsk.
     Kategoria wagowa + 73 kg:
     1. Kacper Witkowski - Spartakus Olsztyn
     2. Jakub Zakrzewski - AZS Gdańsk
     3. Daniel Sonulewski - Wybrzeże Gdańsk i Loic Le Pers - Francja
     
     Grupa młodziczek – rocznik 1993 i 1994
     Kategoria wagowa - 36 kg:
     1. Sylwia Liwańska - Shizoku Ostróda
     2. Patrycja Andrzejewska - Gryf Słupsk
     Kategoria wagowa 40 kg:
     1. Magdalena Stańczyk - AZS Gdańsk
     2. Alicja Kierońska - Gwardia Olsztyn
     3. Gabriela Błońska - Gryf Słupsk
     Kategoria wagowa 44 kg:
     1. Gabriela Mikołajczak - Gryf Słupsk
     Kategoria wagowa 48 kg:
     1. Agata Olejniczak - Truso Elbląg
     2. Malwina Iwańska - WSPol. Szczytno
     3. Martyna Pawluk - Piątka Słupsk
     Kategoria wagowa 52 kg:
     1. Alexia Caillon – Francja
     2. Magdalena Miller - AZS Gdańsk
     3. Natalia Mirosław - Olimpia Grudziądz i Aleksandra Jabłońska - AZS Gdańsk.
     Kategoria wagowa 57 kg:
     1. Natalia Czaplicka - AZS Gdańsk
     2. Magdalena Wandas - Wybrzeże Gdańsk
     3. Aneta Parzonka - Gwardia Olsztyn i Zuzanna Opyd - Olimpia Grudziądz.
     Kategoria wagowa 63 kg:
     1. Jeannie Menow - Francja
     2. Barbara Lichońska - AZS Gdańsk
     3. Paulina Ukleja - Shizoku Ostróda
     Kategoria wagowa + 63 kg:
     1. Aleksandra Brodiuk - Shizoku Ostróda.
     
     Najlepszym zawodniczkom i zawodnikom w każdej kategorii wagowej wręczono medale, pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Międzyszkolny Klub Sportowy Truso Elbląg.
     
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
  • Widze że bardziej licza sie zawodnicy, a gdzie kadra trenerska ktora ich przygotowuje do zawodów od lat, moze tez pare słów by sie przydało, zawsze to przyjemniej, a uważam że zasłużyli jako organizatorzy i trenerzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    judo(2007-05-16)
  • proszę o informacje takze przed imprezami sport ,a nie po.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    (2007-05-18)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Czapka z nadrukiem
Polar z haftem
Naszywka HERB ELBLĄGA