UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Otwarty Turniej Brydżowy Parami

 
Elbląg, Otwarty Turniej Brydżowy Parami

W Elbląskiej Akademii Brydża odbył się otwarty turniej brydżowy parami z cyklu Grand Prix Elbląga. Udział wzięli w nim wzięli brydżystki i brydżyści z Braniewa, Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Milejewa, Nowakowa, Nowego Dworu Gdańskiego i Suchacza.

Podczas otwarcia zawodów prezes Zarządu Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego arcymistrz Bogusław Gierulski poinformował, że 12 maja po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz kolega, przyjaciel brydża Jerzy Litwinko, członek i założyciel Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego, legendarny działacz i zawodnik Elbląskich Zakładów Mechanicznych Zamech. W Pałacyku Kultury Zamech organizował warsztaty szkoleniowe dla pasjonatów brydża, a następnie turnieje i otwarte mistrzostwa Elbląga, uczestnik Międzynarodowych Kongresów Brydża Sportowego. Brydżyści wspominają Jurka jako osobę pogodną i życzliwą. Pozostanie w naszej pamięci jako znakomity działacz, zawodnik, laureat licznych oscarów brydżowych. Uczestnicy prestiżowego turnieju minutą ciszy uczcili pamięć Jerzego Litwinki. Cześć Jego Pamięci. Następnie rozpoczął się turniej brydżowy z udziałem zawodniczek i zawodników z Braniewa, Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Kwietniewa, Milejewa, Nowakowa, Nowego Dworu Gdańskiego i Suchacza. W finale po dramatycznych zmaganiach, w których losy ważyły się do ostatniego rozdania, zwyciężył duet Bogusław Gierulski (Elbląg) i Ziemowit Nowak (Nowy Dwór Gdański) - 56,50%, wyprzedzając Zbigniewa Bando - Zbigniewa Listewnika (Elbląg) - 54,62 % oraz parę Witolda Deorockiego - Jacka Górskiego (Elbląg) - 50,19 %. Zaś w kategorii kobiet i par mikstowych zwyciężyły Janina Maksymowicz Pilona i Iwona Wierzbicka (Elbląg) wyprzedzając Renatę Biedę i Iwonę Smilgin (Elbląg) oraz parę Annę Dworakowską (Suchacz) i Marka Czaplińskiego (Elbląg). W finale startowało 15 duetów. Gratulujemy zwycięzcom na podium. Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zaprasza pasjonatów brydża na Otwarty Interregionalny Turniej Brydża Sportowego pn. Elbląska Majówka Brydżowa 2019, który odbędzie się w poniedziałek, 27 maja w hotelu Arbiter w Elblągu, pl.Słowiański 2. Zapisy u dyrektora - koordynatora turnieju Reginy Wołek do godz. 16:45. Start o godz 17.
Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Hosting WWW START
Konto poczty elektronicznej
Hosting WWW BIZNES
Domena .pl