Pewne zwycięstwo

Elbląg, Piłkarze ręczni Techtransu Darad w sobotę zagrali w nowych strojach
Piłkarze ręczni Techtransu Darad w sobotę zagrali w nowych strojach

Przy komplecie publiczności w hali MOS przy ul. Kościuszki 77a Techtrans Darad Elbląg odniósł kolejne pewne zwycięstwo. Tym razem elblążanie pokonali Patrię Buk 26:18 (12:9).

W sobotnim meczu pierwszy raz elblążanie objęli prowadzenie w szóstej minucie (3:2) i nie oddali go do końca meczu. Mimo iż po 15 minutach gospodarze wygrywali już czterema bramkami Patria nie odpuszczała. Na chwilę przed końcem pierwszej połowy Techtrans Darad prowadził już tylko 11:9.
     Po zmianie stron od 48 min. na parkiecie istaniała już tylko jedna drużyna - Techtrans Darad. Goście przez 12 min. nie zdobyli żadnej bramki, za to elbląscy zawodnicy sześciokrotnie pod rząd pokonali bramkarza Patrii, wygrywając ostatecznie 26:18.
     W sobotnim meczu podopieczni trenera Kazimierza Gajdzisa zagrali w nowych strojach z logiem nowego sponsora zespołu - Telekomunikacji Polski SA.
     Techtrans Darad zagrał w składzie: Korzeniowski, Rywelski - Minkiewicz 3, Roszkowski 9, Wedeł 2, Stypułkowski 3, Tkaczyk 4, Laskowski 1, Lenarczyk, Dąbrówka 1, Długosz 2, Bohdan, Woźniak 1, Lewandowski.