Pierwszy punkt Zalewu (piłka nożna)

Największą niespodzianką 7. kolejki A-klasy gr. II warmińsko-mazurskiej jest remis outsidera Zalewu Frombork z liderem Cresovią Górowo Iławeckie. Gdyby gospodarzom dopisało szczęście, mogli zainkasować nawet pełną pulę punktową, gdyż goście doprowadzili do remisu w 93. minucie. To pierwszy punkt fromborczan w tym sezonie.

Zalew Frombork - Cresovia Górowo Iławeckie 1:1 (0:0)
     1:0 - Pszczyłowski (60.), 1:1 - Szypczyński (90. + 3.)

Victoria Rychliki - Pogezania Milejewo 1:1 (0:0)
     1:0 - Suckiel (62.), 1:1 - Arcabowicz (80.)
     Pogezania: Mawa - Węgłowski, Zięba, Świerczek (75. Arcabowicz), Morus, Czubielewicz (46. Damnic), J. Rogala, Sz. Krupiński, Czyżak (83. Opaczewski), M. Krupiński (65. Lewandowski), Zaborowski
     Żółte kartki: M. Krupiński, Sz. Krupiński (Pogezania)
     W pierwszej połowie gospodarze zmarnowali kilka dogodnych do zdobycia bramki sytuacji. Świetnie pomiędzy słupkami bramki Pogezanii spisywał się Claude Mawa, głównie tym należy tłumaczyć fakt, że do przerwy był remis.
     W drugiej połowie mecz wyglądał podobnie, ale kibice doczekali się wreszcie bramek. W 62. minucie najwięcej zimnej krwi w polu karnym zachował Suckiel i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Pogezenia ruszyła do odrabiania strat i mogło się to skończyć źle dla ekipy z Milejewa, ale od straty bramki w 73. minucie uratował ją słupek. Wynik spotkania został ustalony na 10 minut przed jego końcem, a uczynił to strzałem z dystansu Rafał Arcabowicz, który umieścił piłkę w siatce z odległości ok. 20 metrów. Tym samym spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów.

Syrena Młynary - Warmiak II Łukta 5:0 (4:0)
     1:0 - Czarnik (2.), 2:0 - M. Leonowicz (5.), 3:0 - Czarnik (15.), 4:0 - M. Leonowicz (25.), 5:0 - P. Leonowicz (65.)

Sambia Świątki - Pomowiec Gronowo Elbląskie 1:1 (1:0)
     1:0 - Goleniowski (35.), 1:1 - Szulc (55.)

GLKS Miłakowo - Wałsza Pieniężno 4:1 (2:0)
     1:0 - Tiurmorezow (3. k.), 2:0 - Adam Ostrouch (44.), 3:0 - Tiurmorezow (60.), 4:0 - Wojciekjan (70.), 4:1 - Gowkielewicz (85.)

Piast Wilczęta - Concordia II Elbląg 1:0 (0:0)
     1:0 - Stenka (65.)

Pauza: Czarni Małdyty.