Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pływaj z WOPR-em

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2015-01-30
Aktualizowany 2015-02-02 07:00
 

Elbląskie WOPR od lat zajmuje się nauką pływania i doskonaleniem umiejętności pływackich, zarówno wśród dzieci jak i osób dorosłych. Najmłodsze grupy to dzieci w wieku 5-6 lat. Szkolenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pływania oraz ratownika.

Zapraszamy serdecznie na:
     
     1. Kurs nauki pływania dla dzieci 5 – 6 lat – zajęcia odbywają się w środę 17:40 i piątek 17:40. Kurs składa się z 16 zajęć, które trwają 30 min. – koszt 250 zł. Grupy prowadzone na basenie płytkim (o głębokości 40/90 cm) składają się maksymalnie z 12 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie oraz ratownik. Planowany termin rozpoczęcia zajęć 11 lutego o godz. 17:40. Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców.
     
     2. Kurs doskonalenia pływania dla dzieci 7-8 lat – zajęcia odbywają się na basenie płytkim, raz w tygodniu w niedzielę o godz. 16:15, czas trwania zajęć 60 minut - 8 zajęć - 250 zł. Dzieci są pod opieką instruktora przebywającego wraz z dziećmi w wodzie oraz ratownika. Kurs ten adresowany jest do dzieci, które miały już styczność z nauką pływania i są oswojone z wodą. Zajęcia odbywają się bez udziału rodziców. Planowany termin rozpoczęcia zajęć 8 lutego o godz. 16:15.
     
     3. Kurs nauki pływania dla osób dorosłych – zajęcia odbywają się na dużym basenie, raz w tygodniu w niedzielę o godz. 16:15 , czas trwania zajęć 60 minut -10 zajęć - 300 zł. Planowany termin rozpoczęcia zajęć 8 lutego o godz. 16:15.
     
     Co zabrać ze sobą na zajęcia?
• strój kąpielowy
• okularki
• czepek
• klapki
• ręcznik.
     
     Celem kursów jest prawidłowe nauczenie pływania trzema stylami pływackimi: styl grzbietowy (grzbiet), styl dowolny (kraul) i styl klasyczny (żabka). Kurs kończy się egzaminem na kartę pływacką.

 


     Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kursu nauki pływania należy skonsultować się z lekarzem w celu stwierdzenia braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach nauki pływania, zapoznać się z regulaminem pływalni i złożyć na tej podstawie pisemne oświadczenie w biurze WOPR.
     
     Wszelkie informacje i zapisy uzyskają Państwo pod numerem Biura Elbląskiego WOPR tel. 55 230 40 55 oraz na stronie internetowej www.elblaskiewopr.pl.
     
     Należy również pamiętać,że zdobycie powyższych umiejętności pływackich to nie tylko swobodne,bezpieczne poruszanie się w środowisku wodnym, ale także m.in.korekcja wad postawy, prawidłowy rozwój i poprawa kondycji fizycznej.
     

Zapraszamy również na szkolenia ratownicze oraz fitness w wodzie dla pań.
     
     Oferujemy 10 proc. zniżki dla rodzeństwa!
     
     
     
----- Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl