Porażka Concordii (piłka nożna)

Elbląg, Porażka Concordii (piłka nożna)

W niedzielę kolejny mecz kontrolny rozegrali piłkarze Concordii. Pomarańczowo-czarni przegrali z trzecioligowym GKS Przodkowo 1:3 (0:1).

W niedzielę drużyna z Elbląga rozegrała kolejny mecz kontrolny. Tym razem podopieczni trenera Władysława Obrębskiego zmierzyli się z występującym w pomorsko-zachodniopomorskiej III lidze GKS Przodkowo. Goście okazali się lepsi i wygrali w Elblągu 3:1.
       Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando przyjezdnych. Goście zdobyli w niej jedynego gola po ładnym strzale w długi róg. Piłka po uderzeniu Jakuba Gronowskiego odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W drugiej połowie trener Obrębski dokonał kilku zmian w składzie. Gra gospodarzy wyglądała lepiej niż w pierwszej odsłonie, ale bramki strzelali przyjezdni. GKS zdobył dwa gole po kontratakach i prowadził już 3:0. Najpierw do siatki trafił Mateusz Kołodziejski, a następnie po indywidualnej akcji na listę strzelców wpisał się Mateusz Frankowski. Na dziesięć minut przed końcem honorowe trafienie zanotowali miejscowi. Po dośrodkowaniu Kamila Wojciechowskiego ładnym strzałem głową popisał się Mariusz Pelc. - Zagraliśmy dzisiaj słabo – powiedział po meczu trener Obrębski. - Przed nami kolejne sparingi i w których mam nadzieję wykrystalizuje się wreszcie skład drużyny, bo jak na razie jest za dużo rotacji – mówił po spotkaniu szkoleniowiec piłkarzy z Krakusa.
       Przed Concordią jeszcze trzy mecze kontrolne, a potem pierwsze spotkanie ligowe w którym pomarańczowo-czarni zagrają w Łomży z ŁKS-em. W najbliższym sparingu drużyna z Elbląga zagra przy Skrzydlatej z Motorem Lubawa. Początek meczu w środę 25 lutego o godz. 18.

Concordia Elbląg – GKS Przodkowo 1:3 (0:1)

Gronowski 35, Kołodziejski 59, Frankowski 73 - Pelc 80

Concordia: Matłoka (65 Keegen) — Szymanowski (46' Pelc), Bogdanowicz (46' Szczepański), Miecznik (46' Tomczuk), Kostek, Lewandowski (46' Fofana), Bukacki (46' Wojciechowski), An, Szmydt, Kawasakyia, Kowalski