Środa 22-11-2017, imieniny Cecylii, Marka

512 918 555

Otwarcie nowego odcinka trasy tramwajowej. Otwarcie nowego odcinka trasy tramwajowej.

Porażka juniorów Olimpii (piłka nożna)

Elbląg, Porażka juniorów Olimpii (piłka nożna) fot. Anna Dembińska

Występujący w Centralnej Lidze Juniorów elblążanie nie sprostali w wyjazdowym meczu Stali Rzeszów. Piłkarze z Agrykoli przegrali na boisku lidera 0:3 (0:2).

Dwa różne oblicza
     Choć mecz Olimpii ze Stalą zakończył się wysokim zwycięstwem rzeszowian nie wskazywał na to przebieg pojedynku. Gospodarze byli wyraźnie lepsi w pierwszej odsłonie, ale w drugiej połowie dominowali już elblążanie. Niestety nasza drużyna nie była w stanie trafić do siatki, a dodatkowo straciła gola w ostatniej minucie meczu.

Takie same akcje

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando lidera z Rzeszowa. Stal starała się jak najszybciej zdobyć gola i udało się to jej w 17 minucie meczu. Po prostopadłym podaniu do elbląskiej bramki trafił Michał Żebrakowski. Piłkarze z Agrykoli nie otrząsnęli się jeszcze po stracie gola, a było już 0:2. W bliźniaczej sytuacji bramkarza Olimpii pokonał Andrzej Trubeha.

Zabrakło bramek

W drugiej połowie żółto-biało-niebiescy robili co mogli, by odwrócić losy spotkania. - Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola, ale piłka nie wpadła do siatki. Dodatkowo straciliśmy trzecią bramkę po kontrataku w samej końcówce meczu. Postaramy się o zdobycz punktową w kolejnym pojedynku – powiedział Dariusz Tyburski, trener Olimpii.

Mecz z Jagiellonią

Bardzo ciekawie zapowiada się kolejne spotkanie w Centralnej Lidze Juniorów w którym młodzi elblążanie podejmą Jagiellonię Białystok. Mecz odbędzie się przy Agrykoli w niedzielę 7 września. Początek o godz. 15.

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 3:0 (2:0)

Michał Żebrakowski 17, Andrzej Trubeha 23, Jakub Woźniak 89

Zobacz tebelę CLJ.

Wyniki 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów:

GKS Bełchatów – Cracovia 2:1, Stal Mielec - MKS Polonia Warszawa 3:2, Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź 6:1, Wisła Puławy - KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2:1, Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 3:0, Jagiellonia Białystok - ŁKS 1926 Łomża, Legia Warszawa - Motor Lublin 4:0, Wisła Kraków - Korona Kielce 0:1

• Dziwny opis ! Przegrać 3-0 i pisać niezasłużyliśmy ?!?
    3 3
    vyugiuhijo(2014-08-30)
  • Dziwny opis i dziwny trener.
    5 3
    (2014-08-30)
  • A co tu dziwnego? przegrywali 2-0,pewnie gonili chcieli odbić i dostali trzeciego. Czasem tak bywa w piłce. Nie łamać się młodzi i wygrać z Białymstokiem.