Porażka juniorów Olimpii (piłka nożna)

Elbląg, Porażka juniorów Olimpii (piłka nożna)

Występujący w Centralnej Lidze Juniorów elblążanie nie sprostali w wyjazdowym meczu Stali Rzeszów. Piłkarze z Agrykoli przegrali na boisku lidera 0:3 (0:2).

Dwa różne oblicza
       Choć mecz Olimpii ze Stalą zakończył się wysokim zwycięstwem rzeszowian nie wskazywał na to przebieg pojedynku. Gospodarze byli wyraźnie lepsi w pierwszej odsłonie, ale w drugiej połowie dominowali już elblążanie. Niestety nasza drużyna nie była w stanie trafić do siatki, a dodatkowo straciła gola w ostatniej minucie meczu.

Takie same akcje

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando lidera z Rzeszowa. Stal starała się jak najszybciej zdobyć gola i udało się to jej w 17 minucie meczu. Po prostopadłym podaniu do elbląskiej bramki trafił Michał Żebrakowski. Piłkarze z Agrykoli nie otrząsnęli się jeszcze po stracie gola, a było już 0:2. W bliźniaczej sytuacji bramkarza Olimpii pokonał Andrzej Trubeha.

Zabrakło bramek

W drugiej połowie żółto-biało-niebiescy robili co mogli, by odwrócić losy spotkania. - Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola, ale piłka nie wpadła do siatki. Dodatkowo straciliśmy trzecią bramkę po kontrataku w samej końcówce meczu. Postaramy się o zdobycz punktową w kolejnym pojedynku – powiedział Dariusz Tyburski, trener Olimpii.

Mecz z Jagiellonią

Bardzo ciekawie zapowiada się kolejne spotkanie w Centralnej Lidze Juniorów w którym młodzi elblążanie podejmą Jagiellonię Białystok. Mecz odbędzie się przy Agrykoli w niedzielę 7 września. Początek o godz. 15.

Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 3:0 (2:0)

Michał Żebrakowski 17, Andrzej Trubeha 23, Jakub Woźniak 89

Zobacz tebelę CLJ.

Wyniki 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów:

GKS Bełchatów – Cracovia 2:1, Stal Mielec - MKS Polonia Warszawa 3:2, Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź 6:1, Wisła Puławy - KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2:1, Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 3:0, Jagiellonia Białystok - ŁKS 1926 Łomża, Legia Warszawa - Motor Lublin 4:0, Wisła Kraków - Korona Kielce 0:1