UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przekaż 1 procent dla Olimpii!

 
Przekaż 1 procent dla Olimpii!

Drodzy zawodnicy, trenerzy, rodzice i sympatycy ZKS Olimpia Elbląg! Jak co roku możemy przekazać 1 procent podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. To dobra okazja, aby wesprzeć także nasze grupy młodzieżowe i sekcje: kajakarską oraz zapaśniczą.

Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg realizuje cele pożytku publicznego m.in. wspierając właściwy rozwój dzieci i młodzieży poprzez promocję aktywnego trybu życia w oparciu o pozytywne wartości stojące za społeczną rolą sportu oraz wychowania fizycznego, jak również inne cele charytatywne związane z pomocąosobom w trudnej sytuacji życiowej.
       Przekazanie 1% podatku Ciebie nic nie kosztuje. Jeżeli chcesz wspomóc akademię Olimpii Elbląg przy wypełnianiu
       PIT postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:
      
       1. - wpisz nr KRS: 0000086043
       2. - w polu celu szczegółowego w punkcie 125. formularza wystarczy wpisać: ZKS Olimpia Elbląg – rocznik … (należy wskazać konkretny jeden
       spośród roczników 2013-2002);
       3. By wsprzeć cały klub, przy wypełnianiu PIT w polu celu szczegółowego w punkcie 125. formularza wystarczy wpisać: KRS: 0000086043, ZKS Olimpia Elbląg.
       4. Jeżeli chcesz wesprzeć jedną z sekcji wpisz odpowiednio: KRS: 0000086043, ZKS Olimpia Elbląg - Sekcja Kajakarska lub ZKS Olimpia Elbląg - Sekcja Zapaśnicza.
       Na podstawie prawidłowo wypełnionego formularza naczelnik Urzędu Skarbowego przekaże pieniądze OPP. Pamiętajmy, iż w jednym zeznaniu podatkowym można wskazać tylko jedną organizację i tylko jeden rocznik.
       Gorąco liczymy na Wasze wsparcie!
       1% podatku dochodowego mogą przekazać:
      
       * podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych;
       * podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych;
       * podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i
       korzystający z 19 % stawki podatku (tzw. podatek liniowy);
       * emeryci jeśli samodzielnie rozliczają PIT (nie przez ZUS).
      
---- ogłoszenie promocyjne -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl