A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z czego cieszycie się ??? Dla chłopaków pochwała, bo na tyle ile mogą to walczą, ale Wójcik robi siarę sobie Elblągowi na całą Polskę. Nie ma potencjału w drużynie, żeby wygrywać mecze. Jedyną alternatywą jest dzień konia jaki mieli meblarze w drugiej połowie, gdzie stracili 5 bramek wygrywając 12:5.Powiedzcie mi w ilu meczach będą im się zdarzały takie połowki, gdzie będą tracić tylko 20 goli w meczu ? Nie mamy siły w ofensywie. Jest 2-3 zawodników, którzy co mogą to rzucają, ale warunkami nie powalają. Nie ma podstawowej siódemki. Nie ma rezerwy. Trzech ma kontuzje i pewnie Wójcik chce ten sezon wziąść na przeczekanie i nie angażować większych pieniędzy na nowe kontrakty, ale potencjał tego zespołu to maxymalnie 23-24 strzelone bramki i próbowanie w obronie wygrania meczu, żeby mniej stracić, a jak rywal rzuca 25 to wiadomo, że nasi nie wygrają. Cieszmy się z walki chłopaków, ale Wójcik i Twoi ludzie robicie krzywdę chłopakom, kibicom, firmie i Elblągowi. Mam nadzieję, że w następnym sezonie będą wzmocnienia i walka o pudło. ..
  • Gościu wejdź i zagraj. To nie babska pseudoliga. To jedna z najlepszych lig w Europie. Tu się walczy, a nie lansuje swoje znajome jak. Starcie. Szacunek dla chlopak9w. Brawo, brawo każdy następny sezon będzie łatwiejszy. Szacunek również dla Wójcika za stworzenie tej drużyny!!