Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przetrwaliśmy trudne chwile (podnoszenie ciężarów)

Elbląg, Przetrwaliśmy trudne chwile (podnoszenie ciężarów) Stanisław Olszak, prezes LUKS Meyer Elbląg (fot. M).

Niewiele brakowało, by o podnoszeniu ciężarów, dyscyplinie sportu o pięknych tradycjach w Elblągu, pozostały tylko wspomnienia - mówi Stanisław Olszak, prezes LUKS Meyer. - Dlatego za nasz największy tegoroczny sukces uważam wyjście klubu na przysłowiową prostą.

- Trudny był początek nowego roku - wspomina prezes. - Wprawdzie podczas Elbląskiej Gali Sportowej wyróżniono naszego zawodnika Norberta Matulkę za zdobycie w roku 2007 brązowego medalu na Mistrzostwach Polski do lat 23, ale nad klubem zawisło widmo likwidacji. Szukaliśmy z pozytywnym efektem wsparcia u prezydenta Henryka Słonina, trzeba było jednak zdecydować się na radykalne zmiany organizacyjne. 20 maja walne zebranie członków naszej sportowej organizacji podjęło decyzję o zmianie nazwy klubu z UKS Rol-Car na Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Meyer Elbląg. W ten sposób pozyskaliśmy tytularnego sponsora, gwarantującego minimum niezbędne do utrzymania potencjału szkoleniowego i zawodniczego. Wyłoniono nowy zarząd, powierzając mi obowiązki prezesa, zastępcą został Grzegorz Sosnowski, sekretarzem Bożena Olszewska, skarbnikiem Aniela Czerska, a członkiem Wacław Grzębski. Komisją Rewizyjną dowodzi Aleksander Ogrodnik, a Radą Rodziców Adam Meyer. Trenerem zawodników jest Grzegorz Rajkowski, który w tym roku miał do dyspozycji startowej szóstkę zawodników. Wszyscy oni zostali sklasyfikowani w gronie najlepszych zawodników Warmińsko-Mazurskiego Okręgu Podnoszenia Ciężarów według tabeli Sinclaira. Zdecydowanym prymusem jest Piotr Och zajmujący pierwsze miejsce, a czwartą lokatę zajmuje Norbert Matulka. Adrian Bronhard jest siódmy w okręgu, Michał Belczyński – dziewiąty, Michał Meyer – dziesiąty, na piętnastym miejscu sklasyfikowany jest Tomasz Rogoża. Naszą wizytówką jest brązowy tegoroczny medalista z mistrzostw Polski do lat 23 Norbert Matulka. Kończymy działalność w roku 2008 z nadziejami, że w nadchodzącym nie będziemy przeżywali tak trudnych chwil. W tych dniach sygnałem pozytywnych zmian mogą być nowe dresy, jakie otrzymali wszyscy zawodnicy. Niby to niewiele, ale takie zdarzenia budują dobrą atmosferę do pracy zawodników na treningach, a zarząd klubu mobilizują do kolejnych inicjatyw. Korzystając z okazji, dziękuję władzom samorządowym Elbląga za wspieranie naszej klubowej działalności, a darczyńcom za udzielaną pomoc - podkreśla Stanisław Olszak.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naklejki na meble
Fototapety ze zwierzętami
Fototapety do sypialni
Fototapety z kwiatami