Niedziela 21-01-2018, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci

Puchar dla Lidki (szachy)

Elbląg, Puchar dla Lidki (szachy) fot. nadesłana

Młoda elbląska szachistka Lidia Czarnecka z SP nr 15 wzięła udział w Jesiennym Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Pruszcza Gdańskiego który odbył się 21 listopada.

Turniej był podzielony na kategorie wiekowe 8, 10, 12, 16 lat i wzięło w nim udział około 100 zawodników i zawodniczek. Lidka Czarnecka rozegrała podczas turnieju siedem partii. Wygrała sześć, jedną przegrała. W kategorii juniorek do lat 12 zajęła 1. miejsce. W ogólnej klasyfikacji turnieju również pierwsze miejsce.
     Gratulacje dla trenera i wiernych kibiców Lidki.