Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Puchar Jezioraka (taniec sportowy)

Przez dwa dni trwało święto tańca sportowego w Iławie. Po sobotnich emocjach Mistrzostw Polski Formacji Tanecznych ukoronowanych złotem standardowej formacji Lotos Jantar, w niedzielę odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. Umiejętności elbląskich tancerzy Stowarzyszenia Jantar wysoko ocenili jurorzy.

W turnieju startowali reprezentanci 29 klubów tanecznych z Polski, a także rosyjskich: Gracji Kaliningrad i Baltklasa z Bałtijska. Pary elbląskiego Jantara zajmowały czołowe lokaty w poszczególnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych.
     W klasie „A” pow. 15 lat w standardzie triumfował elbląski duet Mateusz Papużyński i Marta Abramowicz, a Tomasz Wierciński i Paulina Misiak zajęli czwarte miejsce. W klasie „B” w tej samej kategorii wiekowej w standardzie drugie miejsce zajął elbląski duet Christian Denis z Izabelą Gierulską, a Paweł Jankowski z Pauliną Hebel był piąty.
     Wyborną formę taneczną zademonstrowały elbląskie pary standardowe startujące w klasie „B” w kategorii wiekowej 14-15 lat. Zwyciężył duet Mateusz Czyżyk - Justyna Breś przed parami Kamil Kopacz - Marta Pilipczuk, Paweł Jacewicz - Urszula Gryciuk, Krzysztof Taurogiński - Kornelia Kosińska (wszyscy Jantar).
     W tańcach latynoamerykańskich w klasie „B”, w kategorii 14-15 lat drugą lokatę zajęła elbląska para Taurogiński - Kosińska, trzecią Sebastian Rutkowski - Arleta Wyźlic, a szóstą Kopacz - Pilipczuk. W klasie „C” powyżej 15 lat zwyciężył duet Denis - Gierulska przed Rafałem Trzosowskim - Sylwią Fijałkowską i Pawłem Jankowskim - Pauliną Hebel (wszystkie pary Jantara).
     W klasie „D” pary rywalizowały w kombinacji ośmiu tańców. W kategorii 14-15 lat trzecia była para Szymon Szylin - Marta Wajdlejt, a piąta Mateusz Kucharczyk - Agata Gizińska. W kategorii powyżej 15 lat drugą lokatę zajął duet Damian Murawiec - Sylwia Spiek, a trzecią Maciej Kierbedź - Adrianna Otręba.
     Wysokie lokaty elbląskich tancerzy dobrze prognozują przed zbliżającym się elbląskim świętem tańca „Baltic Cup 2007”.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem