Środa 27-03-2019, imieniny Lidii, Ernesta
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Puchar Mariny Elbląg 2016

Elbląg, Puchar Mariny Elbląg 2016

Dziś (10 czerwca) upływa termin przyjmowania zgłoszeń jachtów i zawodników do regat Puchar Mariny Elbląg – Długodystansowe Regaty Wokół Zalewu Wiślanego. Start wyścigu odbędzie się 18 czerwca o godz. 9 na redzie portu Krynica Morska.

Regaty zostaną rozegrane w klasie KWR w trzech grupach startowych. Organizator planuje rozegranie jednego całodziennego wyścigu. Trasa regat zostanie usytuowana po pławach nawigacyjnych i żółtych pławach pneumatycznych. Meta regat wyznaczona będzie na redzie portu Krynica Morska. Regaty zaliczane są do Pucharu Zalewu Wiślanego oraz Pucharu Bałtyku Południowego. Szczegółowa trasa regat zostanie podana w stosownym komunikacie. Szczegóły dotyczące regat znajdują się w zawiadomieniu o regatach, które dostępne jest na stronie internetowej organizatora. Zgłoszenia do regat przyjmowane są w module zgłoszeniowym na stronie organizatora.
     Zakończenie regat, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i losowanie nagród nastąpi dnia 18 czerwca o godz.19 podczas gali zakończenia regat w Hotelu Kahlberg w Krynicy Morskiej.
     Patronat honorowy nad Pucharem Mariny Elbląg objęli: prezydent Elbląga Witold Wróblewski, starosta elbląski Maciej Romanowski, starosta braniewski Leszek Dziąg, burmistrz Krynicy Morskiej Krzysztof Swat, a także senator RP Jerzy Wcisła.
     Gościem honorowym podczas gali zakończenia regat będzie marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. Zapraszamy zarówno do startu w samych regatach jak również do wzięcia udziału w charakterze widza i podziwiania zmagań żeglarzy na wodzie.      

     Elbląska Gazeta Internetowa portEl jest patronem medialnym regat Puchar Mariny Elbląg
Adam K. Kapczyński, Stowarzyszenie Jachtklub Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

RTV + SZAFA
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia nowoczesna