• żałosny jesteś gościu. Widać, że z ręczną zero styczności miałeś. .. Dobrze Ewka, bronisz coraz lepiej i nie przejmuj się takimi amatorskimi komentami; )
  • Zgadzam się, że w Starcie brakuje dobrej, leworęcznej rozgrywającej! Panie trenerze, niech pan sobie jakiś nabór na taką zawodniczkę- na pewno zgłosi się wiele, dobrze grających dziewcząt. Można zrobić jakiś test i która najlepiej się będzie spisywać, niech gra. Proste.
    4
    1
    prezes...(2014-01-19)
  • Bramkarka broniła świetnie??? oglądałes dziś mecz???, wiec zobacz na jakim procencie dziś broniła, hmmm zastanawiam się czy ty czasem nie jesteś jej znajomym, chłopakiem a może nią samą że tak ją bronisz ja nie twierdze że jest słaba w każdym meczy, dziś poprostu się nie popisała, przejrzyj na oczy pozdro. .. .wkurzony
    2
    9
    MasterofPoland(2014-01-19)
  • Z trybuny, tej właściwej mecz wyglądał całkiem nieźle (w pierwszej połowie) w drugiej jak by zabrakło mocy w nogach i zdecydowania w głowach i celności. Cieszy mnie że że dziewczyny poza schematami potrafią zaskoczyć (Jędrzejczyk, Szymek) Popracować nad motoryką musi Aleksandrowicz. (powinna się ruszać a nie stać na parkiecie) Fajnie że Koniuszaniec zaczęła pomagać i przejmować część gry na siebie. Ewa na bramce sama meczu nie wygra i proszę tu nie pisać o skuteczności jej bo nigdy między słupkami nie staliście. Ogólnie mimo przegranego meczu jestem na TAK
  • MasterofPoland - żałosny jesteś. Nie jestem ani znajomym bramkarki, ani jej chłopakiem, ani tym bardziej nią samą; ] haaaahaaa. .. Jestem tylko kibicem, który wiele lat grał w piłkę ręczną i wie co oznacza stać na tej pozycji. Bez dobrej obrony, bramkarz sam ma niewielkie szanse, żeby coś wybronić. Jednak Ona wybroniła wiele takich sutuacji i powinniśmy się z tego cieszyc, bo gdyby nie to, to byśmy przegrali dużo większą ilością bramek! A poza tym, to skoro piszesz, że ona co mecz gra słabo, to lepiej obejrzyj sobie powtórki z meczy. Ma tam bardzo dobrą skuteczność. Dodatkowo zauważ ile ta dziewczyna ma lat- niedawno skończyła 19- więc w porównaniu do reszty zawodniczek ma dużo mniejsze doświadczenie, a radzi sobie całkiem dobrze. Wydaje mi się jednak, że to może ty sam jesteś jakimś zazdrosnym osobnikiem, który zazdrości jej sukcesów. .. sam sobie plusujesz swoje żałosne komentarze. .. po prostu nie trzeba tu dużo komentować ZAZDROSNY AMATORZE :)
    5
    2
    wkurzony(2014-01-20)
  • Zgadzam się z wkurzonym- MasterofPoland nie masz pojęcia o piłce ręcznej, zazdrościsz sukcesów naszej nowej, młodej, utalentowanej bramkarce; ] Nie wiesz nic o tej pozycji, a może oczy ci rzęsą zarosły? :)
    5
    1
    hihihi(2014-01-20)
  • MasterofPoland- co za zabawny człowieczek. .. pisze komentarze, które potem sam sobie ' ' lubi' ' . .. zapewne Jesteś jakimś dzieciaczkiem, bo jeśli nie, to masz poważny problem. .. !
    4
    1
    zdziwienie'(2014-01-20)
  • Widzieliście reakcję Lublinianek po meczu? Szał radości. To chyba o czymś świadczy. Dla tych co nie zrozumieli dodam, że przyjechały tu i wcale nie były pewne zwycięstwa! Bały się tej konfrontacji. Wygrały zasłużenie, a nasz trener - podobnie jak jego poprzednicy feruje jedne, a niszczy drugie! Kasia Cekała w mojej ocenie to jedna z lepszych skrzydłowych w Polsce, ale blokując ją na ławce niszczy jej karierę.
    2
    1
    obiektywnierzeczbiorąc(2014-01-20)
  • Sielicka broniła dobrze w I połowie. W drugiej było już gorzej - w czym zreszta duża zasługa słabej gry całej drużyny. Dziwię sie tylko, że trener nie wypróbował tej nowej bramkarki, gdy i tak już było widać, że mecz jest przegrany. Chyba więc ten trener w emocjach nie dostrzega oczywistej potrzeby pewnych rozwiązań. A wystarczy popatrzeć na toczące się akurat mistrzostwa Europy mężczyzn - jak dobrzy trenerzy rotują podczas gry bramkarzami. Niestety Start to tylko dwie stkrzydłowe, no może jeszcze Panie Waga i Wolska.
  • W pewnej kwestii zgodzę się z powyższym komentarzem- gdy było oczywiste, że meczu nie da się już wygrać, trener powinien wpuścić drugą bramkarkę, żeby zobaczyć jak się spisuje i tym samym drugiej dać odpocząć. Oczywiście racją też jest, że w 2połowie Ewa broniła słabiej, ale to w większej części wina słabej obrony i ataku ( wiele kontr). Mimo tego broniła całkiem nieźle i jest jedna z mocnych stron drużyny. .. dlatego nie mogę się zgodzić, że START to tylko skrzydłowe, bo niestety tak nie jest. Fakt, pani Grzyb jest bardzo dobrą zawodniczką, wczoraj zagrała dobry mecz, ale jej też zdarzają się słabe występy. Pani Koniuszaniec wczoraj w pierwszej połowie także dobrze pograła, w drugiej już nie, więc bardzo często jej tez nie wychodzi. Właśnie wtedy powinien trener wpuszczać rezerwowe zawodniczki, które są bardzo dobre. Ponad to Pani WOLSKA i WAGA też grają super. Pochwalić należy też KLONOWSKĄ, bo ostatnio gra coraz lepiej.
  • Bramkarka Startu zagrała dobry mecz w pierwszej połowie. Jest to także zasługa skutecznej gry w defensywie całego zespołu w tej części gry. W drugiej obrona stała i czekała co zrobią rywalki, pozwalając oddawać im rzuty z łatwych pozycji i tutaj już Sielicka przy grze 1:1 miała już gorszą skuteczność obron. W takich sytuacjach liczy się doświadczenie, a tego jej jeszcze brakuje. Skrzydłowe dzięki obronom bramkarki w I połowie mogły grać kontrataki, w II z powodu słabej obrony i wysokiej skuteczności ataku rywalek mogły grać jedynie w ataku pozycyjnym, a ten wyglądał już dużo słabiej niż przez pierwsze 30 minut meczu. Start w tym sezonie w każdym meczu ma przestój, na słabsze zespoły to wystarcza, na mocne już nie. Jeśli uda się to wyeliminować, wtedy możemy myśleć o równej walce z czołową trójką/czwórką ligi.
    3
    1
    nanana(2014-01-20)
  • Sielicka na plus, zresztą nie tylko ten mecz. Dla mnie objawieniem jest ta dziewczyna biorąc pod uwagę jej staż w ekstaraklasie(a właściwie jego brak)i wiek. Popisać sobie głupoty o niej możecie, tyle waszego.