Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rafał Traks dyrektorem Kram Startu

 
Elbląg, Rafał Traks dyrektorem Kram Startu
fot. Anna Dembińska

Zarząd elbląskiego Kram Startu podjął decyzję o powierzeniu funkcji dyrektora klubu Rafałowi Traksowi, który w przeszłości pełnił funkcję wiceprezesa.

Miesiąc temu odbyło się walne zebranie klubu, podczas którego do zarządu dołączył trzeci członek Tomasz Osiowski. Przedstawiciel sponsora tytularnego pełni funkcje wiceprezesa i zajmuje się m.in. sprawami marketingowymi klubu. Podobne zadanie będzie miał nowy dyrektor klubu Rafał Traks. - Zgodnie z uchwałą zarządu klubu od wczoraj dyrektorem jest Rafał Traks - powiedział Stanisław Tomczyński. - Ma on dbać o kontakt z mediami, dobry wizerunek drużyny i działać na rzecz drużyny Kram Start Elbląg. Pracuje społecznie, bez wynagrodzenia, także nie obciąża naszej kasy. Mamy nadzieję, że to był dobry wybór i będziemy z niego zadowoleni - podsumował wiceprezes.
     Rafał Traks był wiceprezesem elbląskiego klubu od marca 2014 do sierpnia 2015. Z pełnienia tej funkcji musiał zrezygnować, gdy został zaprzysiężony na radnego. Zgodnie z uchwałą dyrektor klubu ma się zajmować m.in. działaniami marketingowymi, dbać o sprawne funkcjonowanie klubu, ściśle współpracować z kadrą trenerską, zarządem klubu, sponsorami oraz przedstawicielami innym podmiotów. Ma także razem z zarządem klubu przygotowywać projekty umów z zawodniczkami, a z kierownikiem drużyny planować i organizować mecze rozgrywane w Elblągu - Wiceprezes Tomasz Osiowski również zajmuje się sprawami marketingowymi, tylko on ma więcej zajęć w firmie Kram, a ja będę pełnił swoje obowiązki na miejscu. Prezes Kramu Zbigniew Przybysz część moich obowiązków przesunął do klubu. Ja jestem zadowolony, bo zawsze bardziej chciałem się zaangażować w działalność klubu, a nie miałem takiej możliwości - powiedział Rafał Traks.
     

     Patronem medialnym Kram Startu jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Anna Dembińska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia klasyczna
RTV + SZAFA
Kuchnia inna niż inne