UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Elbląga

Elbląg, Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Elbląga
fot. nadesłana

Jachtklub Elbląg zaprasza na regaty żeglarskie o Puchar Prezydenta Miasta Elbląg, które zostaną rozegrane w dniach 10 - 12 lipca. Miejscem regat jest port jachtowy w Krynicy Morskiej, wody Zalewu Wiślanego. Regaty zostaną rozegrane w klasie KWR w trzech grupach startowych.

Organizator planuje rozegranie trzech wyścigów. Start do pierwszego wyścigu odbędzie się 11 lipca o godz. 11 na redzie portu Krynica Morska.
       Trasa regat zostanie usytuowana po pławach nawigacyjnych i żółtych pławach pneumatycznych. Meta regat wyznaczona będzie na redzie portu Krynica Morska. Regaty zaliczane są do Pucharu Zalewu Wiślanego oraz Pucharu Bałtyku Południowego.
       Zgłoszenia do regat przyjmowane będą na formularzach w Biurze Regat w godzinach podanych w zawiadomieniu o regatach dostępnym na stronie internetowej organizatora. (www.jachtklub.elblag.pl)
       Zakończenie regat, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i losowanie nagród nastąpi dnia 11 lipca 2015 roku o godzinie 18.00 w porcie Krynica Morska.
       Zapraszamy zarówno do startu w samych regatach jak również do wzięcia udziału w charakterze widza i podziwiania zmagań żeglarzy na wodzie.
      
      
      
      
Adam K. Kapczyński, Jachtklub Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Reklama