• Zielarz pod wlywem ziol, jak zwykle?
  • O meczu juniorów w opinii trenera Legii. Mecz w Elblągu był ostatnim sprawdzianem przed powrotem na ligowe boiska CLJ. Podopieczni trenera Piotra Kobiereckiego po dobrej grze w drugiej połowie, pokonali gospodarzy 2:1 po bramkarz Aftyki i Wańka. - W drugiej części spotkania byliśmy stroną wyraźnie dominującą. Nasza gra była znacznie lepsza niż w pierwszej połowie. Przeciwnik musiał się głęboko cofnąć. Mieliśmy kilka sytuacji do strzelenia gola. Dwie z nich wykorzystaliśmy, kilka niestety zostało zmarnowanych. gdybyśmy szybciej otworzyli wynik spotkania, mecz mógłby się zakończyć naszą wysoką wygraną. Jestem zadowolony z pracy w tym okresie przygotowawczym. Było mało urazów, co cieszy najbardziej. Wykonaliśmy założoną pracę. Teraz przed nami liga, która tak naprawdę wszystko zweryfikuje - podsumował ostatni sparing trener Legii, Piotr Kobierecki.