UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Reprezentacja powiatu elbląskiego najlepsza

 
Elbląg, Reprezentacja powiatu elbląskiego najlepsza
fot.nadesłane

W sobotę, 30 czerwca, odbył się w Ostródzie IV Festiwal Krainy Kanału Elbląskiego. Jedną z większych atrakcji tej imprezy był I Międzypowiatowy Piłkarski Trójmecz na wodzie o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Zwyciężyła reprezentacja powiatu elbląskiego.

Ten sportowy sukces zawdzięczamy połączeniu sił powiatu ziemskiego, reprezentowanego przez pracowników Starostwa Powiatowego w Elblągu: Ireneusza Czarnotę, Łukasza Wiśniewskiego i Adama Posackiego oraz powiatu grodzkiego, reprezentowanego przez pracowników Urzędu Miejskiego w Elblągu: Andrzeja Korpackiego, Ryszarda Płyszewskiego i Tomasza Stemporzeckiego.
     Po zmaganiach sportowych czas umilała muzyka szantowa oraz bluesowo-rockowa w ostródzkim Amfiteatrze w wykonaniu zespołów Flash Creep, Mechanicy Szanty i Sztof. Atrakcją wieczoru była parada jednostek pływających po jeziorze, a na zakończenie całego Festiwalu pokaz sztucznych ogni.
     Podczas Festiwalu odsłonięto także tablicą pamiątkową ku czci Adolfa Tetzlaffa w związku z jubileuszem stulecia żeglugi po Kanale Elbląskim.
     Organizatorem Festiwalu było Starostwo Powiatowe w Ostródzie przy współudziale partnerów porozumienia w sprawie zachowania trwałości projektu „Zintegrowany system promocji turystycznej obszaru Kanału Elbląskiego” oraz organizatorów XX Ostródzkich Dni Morza. Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
     
Marek Murdzia, rzecznik prasowy Starosty Elbląskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama