Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Rozpoczął się drugi tydzień ferii na sportowo

 
Elbląg, Rozpoczął się drugi tydzień ferii na sportowo fot. MOSiR
Rek

Tegoroczne ferie na sportowo biją wszelkie rekordy. Tylko w pierwszym tygodniu, z zajęć sportowo-rekreacyjnych na lodowisku i basenie, skorzystało ponad trzy tysiące dzieci i młodzieży. Program drugiego tygodnia przedstawia się równie ciekawie.

„Ferie 2015. Wyłącz nudę - włącz sport” - to program zajęć sportowo-rekreacyjnych, przygotowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Sportowo-Biznesowe. Każdego dnia, na elbląskich obiektach sportowych, odbywają się różnego rodzaju zajęcia, od jazdy na lodzie i pływania, przez strzelectwo, piłkę nożną, a na judo czy karate skończywszy.
     W pierwszym tygodniu ferii, największym zainteresowaniem cieszyło się tradycyjnie lodowisko oraz kryta pływalnia i strzelnica. Z zajęć, organizowanych na obiektach MOSiR-u, skorzystało do tej pory ponad 3300 dzieci, co w ostatnich latach, jest rekordem frekwencji. Nie inaczej powinno być także w drugim tygodniu, gdzie na najmłodszych ponownie czekają bezpłatne zajęcia na lodowisku (godz. 12:15 dla grup zorganizowanych, godz. 13:15 jazda dowolna dla dzieci i młodzieży).

 


     Oprócz jazdy na łyżwach, dzieci i młodzież mogą skorzystać z zajęć fitness oraz Akademii Tenisa Stołowego. Na chętnych czeka także strzelnica sportowa. Do końca tygodnia funkcjonować będzie również Aqua Sfera. Zajęcia na krytej pływalni dla dzieci i młodzieży, dobywać się będą w środę (dwie sesje o 13:10 i 13:45), czwartek (godz. 13:10) i ostatniego dnia ferii, w piątek 6 lutego (godz. 13:10).
     Przez najbliższe dni, także w Centrum Sportowo-Biznesowym, na uczniów czeka wiele atrakcji i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Codziennie swoich sił będą mogli spróbować miłośnicy sztuk walki, biorąc udział w zajęciach judo i karate. We wtorek i czwartek do hali CS-B zapraszają trenerzy piłki ręcznej, a w środę i piątek piłki siatkowej. W programie zajęć nie mogło oczywiście zabraknąć piłki nożnej. Na młodych adeptów tej dyscypliny sportu, trenerzy czekają w środę i piątek.
     Wspólnym podsumowaniem ferii na sportowo będzie Ice Party, czyli zabawa dla dzieci i młodzieży na lodzie. Festyn dla uczestników ferii odbędzie się w piątek 6 lutego o godz. 17:00 na lodowisku Helena. To właśnie wtedy organizatorzy miejskich ferii dokonają uroczystego podsumowania i nagrodzą dzieci, które dwa ostatnie tygodnie spędziły na sportowo.
     - Wspólna zabawa odbędzie się w piątek na elbląskim lodowisku Helena - przypomina Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Początkowo, na ten dzień planowaliśmy jedną sesję, ale widząc ilość uczestników naszych zajęć, zdecydowaliśmy się na dwie odrębne sesje. Jedna rozpocznie się o godzinie 17:00, a druga o godz. 18:00. Chcemy by wszyscy chętni mieli tego dnia możliwość skorzystania z lodowiska.
     Przypomnijmy, że podczas wszystkich zajęć, zarówno na obiektach MOSiR jak i Centrum Sportowo-Biznesowego, każdy z uczestników otrzymuje specjalny kupon, na którym powinien wpisać swoje imię, nazwisko oraz dyscyplinę sportową w jakiej brał udział. Wypełnione karty należy składać w specjalnie przygotowanych urnach. Losowanie nagród i upominków nastąpi 6 lutego, podczas Ice Party.
     Szczegółowy program zajęć organizowanych pod nazwą „Ferie 2015. Wyłącz nudę - włącz sport”, można znaleźć na stronie www.mosir.elblag.eu w zakładce Ferie z MOSiR-em 2015, a także na stronie internetowej Centrum Sportowo-Biznesowego www.csb.elblag.pl.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe