Rozstrzelani... (piłka ręczna)

Elbląg, Rozstrzelani... (piłka ręczna)

Zespół Wójcik Meble-Techtrans poległ ze zmierzającym wielkimi krokami do PGNiG Superligi MKS Jurandem Ciechanów 25-42 (10-20). Dla elblążan była to już piąta porażka w tej rundzie.

W spotkaniu od początku dominowali ciechanowianie. Twarda gra w obronie oraz szybkie kontry, pozwoliły w 5. min odskoczyć Jurandowi na 5-1. Jedyną bramkę w tym fragmencie gry dla Elbląga rzucił Grzegorz Perwenis. Zawodnicy Wójcik Meble-Techtrans nie dawali sobie rady z tempem gry narzuconym przez przeciwników. Jurand rzucał bramki seriami, nasi zawodnicy natomiast mogli liczyć na pojedynczo dobre akcje. Trudno im było utrzymać stabilność. Błędy w ataku plus słaba gra w obronie dały wynik 20-10 dla Ciechanowa po 30.minutach.
       W drugiej części spotkania mecz do 50. minuty był rozgrywany bramka za bramkę. Ciechanowianie, którzy wygrywali różnicą 10 bramek, uspokoili grę. Jednak elblążanie nie potrafili tego wykorzystać i zniwelować strat. Trener Grzegorz Czapla, w tej części spotkania mógł być zadowolony tylko z Grzegorza Szczepańskiego, który rzucił 5 bramek. W ostatnich dziesięciu minutach Jurand włączył 5 bieg i powiększył przewagę do 17-bramek. Mecz zakończył się wynikiem 42-25. Zespół Wójcik Meble-Techtrans ma najgorszy start od lat przegrywając trzeci mecz z rzędu, piąty w sezonie i z dwoma punktami zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Bramki dla Wójcik Meble-Techtrans:
Ośko 7, Perwenis 3, Gryz 1, Dawidowski 4, Długosz 2, Kwiatkowski 1, Sadowski 2, Szczepański 5, Maluchnik, Janowicz. Kary: 14 minut.

6. kolejka - 23/24 października
       Vetrex Sokół Kościerzyna - WKS Grunwald-Allegro Poznań 28:20 (16:8)
       AZS AWF Warszawa - Pogoń Handball Szczecin 32:39 (15:19)
       Stelmet UZ Zielona Góra - AZS UKW Bydgoszcz 36:28 (18:15)
       KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - AZS PW Warszawa 31:28 (13:11)
       NLO SMS ZPRP Gdańsk - Wisła II Płock S.A. 26:41 (11:19)

Marek Wróbel

• A może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego Gujski i MArzec nie są już powoływani do kadry na mecze? Może mają jakąś kontuzje, albo popadli w konflikt z trenerem? Naprawdę nie rozumiem tego. ..
    0
    0
    kibic19(2010-10-25)
  • rozwiazac te druzyne w trybie natychmiastowym. pisze juz od kilku lat o tym. oni tylko z kazdym kolejnym meczem w tej slabej lidze coraz bardziej kompromituja to miasto. i jeszcze bezczelnie zala sie ze miasto im za malo kasy daje. tam nie ma za grosz profesjonalizmu. uratowac ich moze jedynie przejscie pod szyld Olimpii i powazne wzmocnienia.
    0
    0
    ArnoldUPR(2010-10-25)
  • Gujski gra w Traweland Olsztyn i to z wielkim powodzenie, Elblaga nie było na niego stać
  • ołłł yeach, jest mój Arni. .. the best Arni. Arnulek mój ci on. .. .Arniuniuś. .. .mmmm slonce nasze, wyszedłeś z norki.
    0
    0
    a może spod miotełki(2010-10-25)
  • Gdzie byłeś kibicu19? Ł. Marzec od 2008 grający trener Gwardii Koszalin. Klub z naszego miasta sie nie kwapił z nim podpisać umowę, to znalazł pracę tam gdzie szanuje się ludzi.
  • co jest z wami??? wygrajcie jakis mecz!!!!
  • jaki tytul ja czytam myslalem ze jakas rzez sie rozegrala i ich zabili a tu chodzilo o to ze przegrali; ]
    0
    0
    redaktorektotyp(2010-10-25)
  • a jak to się dzieje, że młody zaewodnik, który gra w tej drużynie dopiero od tego sezonu rzuca 4 bramki a zawodnicy, na których powinni liczyć wszyscy są w cieniu ?? tak to własnie jest płacą gwiazdom a tak naprawde drużynę można by było stworzyć z młodszych zawodników, dla których liczy się atmosfera i zwycięstwa a nie to ile zarobią. Niektóre "gwiazdy" sa zbyt skażone chęcia zysku
  • oczywiście mowa tu o M. Dawidowskim (4 bramki)
  • Droga redakcjo, żebym musiał się dowiadywać o zmianie trenera naszej lokalnej drużyny poprzez inne media? Zawsze portel spóźniony. Oczywiście życzę udanego startu dla nowego trenera jak i powodzenia w dalszej karierze ex-trenerowi Techtransu.. www.sportowefakty.pl
    0
    0
    trzykrokirzutzpodloza(2010-10-26)
  • Drogi czytelniku, gdybyś umiał choć w połowie tak szybko, a przede wszystkim sprawnie, czytać, jak my zamieszczamy informacje, to nie dochodziło by do nieporozumień. I choć nie lubimy tego robić, to jednak musimy udowodnić ci, jak bardzo się mylisz. Mimo, że wolimy myśleć, że nasi czytelnicy są równi nam pod względem inteligencji, bystrości i przytomności umysłu, to jednak takie wpisy jak twój, drogi czytelniku boleśnie przypominają nam, że nie wszyscy, niestety, nie wszyscy... Gdyby tak było, to już na przywoływanej przez ciebie stronie zauważyłbyś źródło informacji:"źródło: portEl.pl / inf. własna". Tak może trafiłbyś, drogi czytelniku, do informacji na portElu: www.portel.pl Pozdrowienia ;-)
    0
    0
    droga redakcja ;-)(2010-10-26)
  • Ten młody zawodnik gra w I lidze od trzech lat. W barwach SMS łapał się w 20 najlepszych strzelców. Niestety jest różnica miedzy technicznym SMS, a fizycznymi meblami.