Ścisk w czołówce (okręgówka)

Lider rozgrywek Warmiak Łukta, mimo że w ostatnim meczu uległ Iskrze Narzym 0:2, i tak zachował pierwsze miejsce w tabeli. Potknięcia lidera nie wykorzystał Zamek Kurzętnik, który zremisował z trzecim w tabeli Startem Nidzica 1:1.

Niespodziewanej porażki doznał w 11. kolejce lider rozgrywek Warmiał Łukta, który uległ Iskrze Narzym 0:2 (0:1). Obie bramki zdobył w tym meczu dla gospodarzy T. Nadarzyński. Potknięcia lidera nie wykorzystał Zamek Kurzętnik, który na własnym boisku zremisował z trzecim w tabeli Startem Nidzica 1:1. Losy tego meczu rozstrzygnęły się dopiero w ostatnich dziesięciu minutach. Najpierw na siedem minut przed końcem spotkania Zamek po bramce Mówińskiego z rzutu karnego wyszedł na prowadzenie, jednak w ostatnich sekundach gry Radzimirski doprowadził do remisu. Po tej kolejce trzeci w tabeli Start traci do lidera zaledwie trzy punkty.
     Zaledwie jeden punkt wywalczyli w Pieniężnie podopieczni trenera Adama Fedoruka. Po pierwszej połowie MGKS Tolkmicko przegrywał z Wałszą 0:1. Jeden punkt uratował dla przyjezdnych dopiero w 88 min. Bukiert.
     Nie powiodło się także Zatoce Braniewo, która po zaciętej walce uległa ekipie GKS Wikielec 4:3. W pierwszej połowie kibice w Wikielcu obejrzeli aż sześć bramek. Zatoka w tym meczu aż dwukrotnie wychodziła na prowadzenie (1:2 i 2:3), ale za każdym razem gospodarzom udawało się doprowadzić do wyrównania. Wynik meczu ustalił w 54 minucie Maśka, który w tym meczu trzy razy pokonał bramkarza Zatoki.
     Słabo wypadła także przedostatnia w tabeli Syrena Młynary, która przed własną publicznością uległa Tęczy Miłomłyn 1:2. W pierwszej połowie po jednej z nielicznych akcji goście objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Rukta. Ten sam zawodnik w drugiej połowie podwyższył prowadzenie swojej ekipy na 2:0. Syrena odpowiedziała tylko jednym celnym trafieniem Korzeba z rzutu karnego. Mimo dogodnych sytuacji gospodarze nie zdołali już doprowadzić do wyrównania.

Komplet wyników 11. kolejki: Wałsza Pieniężno - MGKS Tolkmicko 1:1 (1:0), Syrena Młynary - Tęcza Miłomłyn 1:2 (0:1), Iskra Narzym - Warmiak Łukta 2:0 (1:0), Zamek Kurzętnik - Start Nidzica 1:1 (0:0), Olimpia Kisielice - Czarni Rudzienice 1:3 (0:3), GKS Wikielec - Zatoka Braniewo 4:3 (3:3), GKS Iława - Olimpia Olsztynek 0:1 (0:0), Grunwald Frygnowo - Drwęca Samborowo 0:1 (0:0).