Sokół odleciał Concordii (piłka nożna)

Elbląg, Sokół odleciał Concordii (piłka nożna)

Pomarańczowo-czarni nie zdołali wywalczyć punktów w niedzielnym meczu z wyżej klasyfikowanym Sokołem Ostróda. Concordia straciła bramki w drugiej połowie i przegrała przy Krakusa 0:2 (0:0).

Po ostatnich dobrych występach piłkarze Concordii liczyli na wywalczenie kolejnych punktów w starciu z Sokołem Ostróda. Niestety elblążanie nie znaleźli recepty na trafienie do siatki, a dodatkowo stracili w drugiej odsłonie dwa gole. Po niedzielnej porażce pomarańczowo-czarni znaleźli się w strefie spadkowej.
       W pierwszej odsłonie pojedynku obydwa zespoły zachowały czyste konto. Więcej działo się w drugiej połowie. Przyjezdni mogli wyjść na prowadzenie w 52 min. Po dośrodkowaniu w pole karne i podbramkowym zamieszaniu, obrońcy Concordii wybili piłkę sprzed linii bramkowej. Piłkarze z Ostródy byli bardziej precyzyjni po godzinie gry. Po podaniu Łukasza Kuśnierza w dobrej sytuacji znalazł się Kamil Smyt i strzałem z pola karnego zdobył gola dla Sokoła. Przyjezdni podwyższyli prowadzenie na dziesięć minut przed zakończeniem pojedynku. Po wrzucie z autu piłkę zagrał głową Łukasz Gwiazda, a Piotr Piceluk, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku trafił z bliskiej odległości do bramki.
       Elblążanie stracili dzisiaj ważne punkty, ale nadal pozostają w grze o uratowanie ligowego bytu. Kolejnym rywalem Concordii będzie w wyjazdowym meczu ŁKS Łomża.

Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 0:2 (0:0)

Kamil Smyt 61, Piotr Piceluk 80

Concordia: Wichman – Kiełtyka, Niburski, Lubiejewski, Lewandowski, Powszuk (71' Tomczyk), Burzyński, Szymanowski, Styś (78' Miecznik), Essomba (87' Wojciechowski), Strach.
       Sokół: Matłoka – Kowalski, Wojciechowski, Burchart (65' Nowiński), Naczas, Sierzputowski, Gwiazda, Jankowski (60' Korzeniowski), Słowicki (78' Piceluk), Kuśnierz, Smyt (86' Goździejewski).

MKS Ełk - Olimpia Olsztynek 3:0 (wo)

• Szkoda zmarnowanej szansy ponieważ Sokół to zespół do ogrania. Przede wszystkim bezpośredni rywal do utrzymania, a w takiej sytuacji raczej nie mamy na co liczyć i na pewno spadamy w dół. Dźwignąć będzie się bardzo ciężko i będzie trwało latami.
  • Mam prozbe! Wstawiajcie zdjęcie Konkordji z własnego stadionu z oświetleniem przy Krakusa! strasznie mnie to razi gdy wstawiacie zdjęcie tych z Batorowa. Dzięki
  • Szkoda to jak krowa wam w studnie nasra, a wy nie bedziecie mieli wody na Krakusa w kranach.
  • Cpuny juz sie przebudzily>!? a chyz zmory, a chyz. ..
  • W Elblagu tylko Elblaska Concordia!!! Zawsze!!!!
  • Przestańcie się ćwoki kłócić o te dwa elbląskie kluby. Założenie jest proste. Concordia ma się utrzymać a Olimpia awansować. Każda inna opcja będzie traktowana jako dno i porażka.
    7
    2
    elbląski-kibic(2016-04-10)
  • Concordia to typowo prywatny klub. Mało tego to podelblaski a nie elblaski. W takim razie powinien utrzymywac sie tylko i wyłacznie ze swoich funduszy a nie byc dotowany przez miasto Elblag. Moim zdaniem bezprawnie dostali na super preferencyjnych zasadach od elblaskich władz stadion przy Krakusa. Mnie nie beda przeszkadzac jak beda sie bawic za swoje i tylko za swoje.
  • a żeś błysną, prywatne kluby to cała liga w europie a sukcesy klubów nie związanych ze sponsoringiem miasta to normalka
  • Cpuny sie uaktywnily znow?
  • A kto placi za Pietroniow, Piceluka, Bojasa, Sokolowskiego i innych miasto? bhhhhhaaaa. .. ? Olimpia to jest prywatny klub! A WYCHOWANKOWIE Z eLBLAGA ROZGRZEWAJA SIE ZA BRAMKA PRZEZ 90 MINUT. .. )