Start liderem po dwóch rundach (piłka ręczna)

Piłkarki ręczne Startu II Elbląg pokonały w niedzielę na własnym parkiecie drużynę MKS Piątka z Tczewa 42:39 (21:23) i po dwóch rundach prowadzą w tabeli II ligi.

Szczypiornistki z Tczewa rozpoczęły mecz bez respektu dla gospodyń. Po 21 minutach prowadziły 17:8, co zapowiadało sensacyjny finał. Elblążanki ostro wzięły się do odrabiania strat. Miały szanse na remis w 30 min. spotkania, lecz Anna Frąckiewicz nie wykorzystała szansy na wyrównanie, a tczewianki dorzuciły bramkę z kontry.
     Po przerwie dopiero w 45 min. elblążanki po trafieniu Frąckiewicz remisowały 30:30. Prawie do końca spotkania wynik meczu był niepewny, ale w ostatnich minutach gospodynie przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę. Najskuteczniej dla Tczewa rzucała Wiśniewska, która zdobyła 9 bramek. Elblążanki zagrały w składzie: Miecznikowska - Wata 2, Szalkowska, Celka, Bendiuk, Wacławska, Wysocka 1, Sądej 16, Wiśniewska 5, Frąckiewicz 10, Tarczyluk 3, Borkowska 5. Sędziowali Jakub i Dariusz Mroczkowscy z Sierpca.
     W trzeciej rundzie sezonu Start II zagra 17 grudnia na własnym parkiecie z MKS Victorią Toruń.

Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska

• Ale jaja !!!!! Pan Minkiewicz nie był na meczu a napisał z niego relację. Chyba jest cudotwórcą lub jasnowidzem. Taki "mądry" a tak sie marnuje. I znów parę zetów wpadnie za wierszówkę.
    0
    0
    Andrzej M.(2006-12-03)
  • widocznie po znajomosci jakies przewaly z rachuneczkami,niedugo miniu naopisze relacje z ms w nidze jaki on wspanialy jest i te tygrysie brwi tak mu dodaja powagi,moja babcia sie w nim kocha
  • A może by tak podawał pełny skład bo gdzie się podziała drugz bramkarka Karolina nowakowska która grała do 50 min i broniła dobrze pani redaktorze Minkiewicz ?