A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Pierwsza połowa mimo 5-6 niewykorzystanych akcji mogła się podobać, skuteczna obrona sprawiła że dziewczyny odskoczyły rywalkom. Druga połowa (pierwsze 15 minut jako tako natomiast końcówka meczu słabizna kondycyjna Trenerze przecież widać było jak na dłoni że dziewczyny chodzą nie biegają, że się mylą coraz częściej to czekanie bóg wie na co nic nie da Ola mogła śmiało wejść już w 45 minucie skrzydłowa Kasia K też osłabła aż prosiło się o zmianę i choćby 5 minut odpoczynku. .Samo krzyczenie na zawodniczki nie doda im sił i świeżości. Fajna choć krótka zmian Lidki Żakowskiej No i na koniec Bramkarki, kolejny dobry mecz Justyny a z kolei Ewa ma sporo do nadrobienia po kontuzji mam nadzieję że szybko to nadrobi. Cały zespół pokazał się z dobrej strony nawet Monika A ciskała tą piłką pieruńsko dobrze :) Dziękuję i mam nadzieję że nabierzecie rozpędu i spełnicie marzenia kibiców o miejscu na pudle na koniec sezonu.
  • A mi sie podobalo bardzo, wszystkie dziewczyny zagraly dobrze spotkanie, widac bylo team! Tak dalej dziewczyny i zaden inny zespol nam nie straszny !! Kasia Kołodziejska i Kinga Grzyb to najlepsze zawodniczki!! Swietnie sie wspieraja i caly czas usmiechaja do siebie!! Oby wiecej u innych dziewczyn tej radosci z gry!!