• Wiedziałeś? To Ty chyba jej manago jesteś. .. a może drugie wcielenie Stokłosy. Żeby było jasne. HD miał informację wcześniej niż mogłoby Ci się smoku wydawać, ale gość wie co i kiedy można upublicznić :) W przeciwieństwie do tych co muszą wszystko i każdą plotkę upublicznić "na ten tych miast" Za krótkie portki masz do niego :) he he he Zresztą z kim tu dyskutować. .. .
  • Alez ta Daria jest ladna
  • Jakim Stokłosie. .. Pod porażką mieli się fala negatywnych komentarzy. .. Dopiec, dołożyć. .. Będzie dobrze po to są mecze i emocje jakich dawkę mieliśmy w ten weekend. Aż szkoda że to końcówka sezonu!
  • Totalna porażka trenerska. Brak reakcji i taktyki na zwykłą obronę 5-1,powolne rozgrywanie piłki, zero rzutu z tyłu, skrzydła do bani (ile razy wbiegły na koło przy wysokiej obronie Gdyni?), kontry żadnej i nie wykorzystane karne. Gdyby nie nasza bramkarka, Gdynia dawno by odjechała na więcej bramek. Czarno widzę mecze w Gdyni, ale to jest sport i wszystko się może zdarzyć pod warunkiem dużo lepszej gry Startu.
    4
    4
    nijmegen(2016-05-09)
  • Ten lub Ta hd wie wszystko. Jest, jak sam(a) sądzi, największą wyrocznią. To mnie śmieszy i martwi. Medalu nie będzie.
  • W komentarzach nie ma słowa o sędziach i delegacie. A przecież wszyscy znający się na piłce ręcznej widzieli, że panowie z gwizdkiem doprowadzili do bardzo ostrej gry gdynianek. Nie było żadnej reakcji delegata ZPRP na ich poczynania oraz na karygodne zachowanie trenera Gdyni komentującego każda decyzję sędziów. Jaki cel ma związek wysyłając na mecz o brąz takiego biernego delegata i takich sędziów? Przewodniczący sędziów powinien pochylić się nad tymi panami.
    6
    1
  • A Ci to opuszczali halę od 58 minuty piękny pokaz wiary w drużynę!!! Bramka na dogrywkę mistrzostwo no ale tego już nie widzieliście. Dogrywki szkoda i można mieć obawy przy takiej grze ofensywnej Startu. W niedzielnym meczu kilka akcji idealnie w tempo ale męczarnia przez dalszą część spotkania. Kiedy Dankowska złapię jedną piłkę na mecz to jest święto lasu.
  • Przespałem się bo musiałem to spotkanie "przetrawić". Zacznę od początku czyli od Sędziów ich pracą powinna się zająć odpowiednia komórka w ZPRP bo ja w skali od 0 do 10 oceniam ich pracę bardzo wysoko na prawie ZERO, gwizdali jak im się chciało i kiedy im się chciało w ten sposób to sobie można w 2 lidze albo na turniejach charytatywnych a nie w ekstraklasie. Kolejne rzeczy jakie mnie mocno zdziwiły to brak kontr ze strony EKSu widziałem 1 czy 2 to stanowczo za mało, niska skuteczność i brak koncentracji to zwalam na zmęczenie (zwłaszcza w drugiej połowie i obu dogrywkach) i tu kłania się słabe rotowanie składem i brak gry zespołu ze skrzydłami. Na plus wypisuję obronę w przeważającej części spotkania była na dobrym poziomie. Ja wiem że Lisek to uparciuch ale jak by mniej zaciętości a więcej chytrości w działaniu to pięknie by do Jędzy czy Balsamka podała, zwłaszcza w sytuacjach kiedy blok wychodził do niej a skrzydła zostawały bez pokrycia. Indywidualne akcje Asi W, Muchy, Kwiatka - świetne, przydała by się jeszcze Świeża i był by komplet zadowolenia a ona niestety zblokowana boi się rzucać, to samo Szopa, DZIEWCZYNY WIĘCEJ WIARY W SWOJE UMIEJĘTNOŚCI. Wy nie jesteście w EKSie z przypadku, potraficie skończyć akcję tego się nie zapomina! Daria G jest świetną skrzydłową, potrafi się odnaleźć i z meczu na mecz coraz bardziej się przekonuję do tej dziewczyny.
  • Jeszcze jedna sprawa, Saloma jak tak patrze na cały sezon to 20% sukcesu EKSu to jej zasługa (proszę nie krzyczeć na mnie ale ta kto wygląda z mojej perspektywy) zatrważające jest to że reszta (75%) to zasługa aż 6 zawodniczek czyli na 1 przypada 12,5% i nie mówcie że taka pozycja że tego się po niej oczekuje, gdyby obrona była skuteczniejsza to ona miała by mniej roboty Dobrze że jest Natalia i wcześniej była Ewa im daję po 2,5% ze względu na krótki czas spędzony na boisku ale widzę w Natalii dobrą zmienniczkę na tej pozycji. BRAWO WY ! Teraz myśl trenerska, Panie trenerze czy trudno jest odizolować 1-2 czołowe zawodniczki z drużyny przeciwnej Kobylińska najczęściej zmieniała się z Zych więc 1 osoba mogła by "obsłużyć" te zawodniczki i nie pozwolić im stęknąć a przynajmniej zmęczyć je na tyle żeby panie przysiadły. Pewnie zaraz znajdzie się kilka osób którym moje opinie są nie w smak. Powiecie co człowiek który minuty nie spędził na boisku się tak wymądrza i poucza, to jest tylko opinia laika, który kolejny sezon ogląda zmagania dziewczyn z trybun a stamtąd naprawdę sporo widać. Jak mi się gra nie podoba to mnie boli i skręca w środku i muszę to z siebie wyrzucić ot taka moja mentalność. Na zakończenie powiem to co mówię już od pierwszego meczu w tym sezonie, dla mnie jesteście najlepszym zespołem w tej lidze jakkolwiek byście nie grały ale nie pozwólcie mi więcej skręcać się w środku DZIEWCZYNY WALCZCIE RZUCAJCIE BO KTO NIE RZUCA NIE ZDOBYWA BRAMEK NIE WYGRYWA !
  • zastanawia mnie kibic_. Atakuje domniemanego trolla wymawiając mu 5 klas. Skąd o tym wie? Sam pewnie ukończył jakiś licencjat i rżnie mądralę. Chce imienia i nazwiska a sam jest anonimowy, Szkoda, bo metoda omijania przydałaby się w tym przypadku.
  • zastanawiasz mnie Ty. dlaczego rozumni ludzie nie muszą pisać po przegranej. .. tak tego się spodziewałem, euforia, moje na wierzchu. teraz już tylko równia pochyła. porażkę potraficie ubarwiać komentarzem a wiedziałem, że przegrają. co jest w tym konstruktywnego ? kolejny mądrala co wieszczył baty z Koszalinem. .. odebrałeś sobie prawo głosu dla Ciebie już po sezonie jest ale widzę nie pomaga. to i riposta jest cięta! a i tak nadto delikatna jak na taki rynsztok.