• Jestescie lepsze! Hej Starcie, jestescie lepsze!
  • Dziewczyny trzymały się do 50 minuty, ale szósty bieg włączyła Kocela z kontry zdobywając gole i tak jak pisałem we wcześniejszym artykule, nie rzucać bramkarce w górne rejony, żeby nie wyprowadzała kontr. Do 50 minuty było ok, ale i tak dzięki za walkę z Lublinem na miarę swoich możliwości. Teraz czekamy na rywalki o 3 miejsce i byłoby dobrze, żeby rywalki grały 5 meczy, a my odpoczywajmy i ładujmy akumulatory na mecze o pudło. Głowa do góry i walczymy, bo przed sezonem każdy z kibiców i zawodniczek wziąłby w ciemno walkę o brązowy medal Mistrzostw Polski. Teraz odpoczynek i trening mentalny, ładować psychikę i jechana. ..
  • Krzychu jak grały dziewczyny oczywiście twoim zdaniem
  • Widze brak chęci wygrania meczu nie to co Wójcik oni Chcą i są.
  • Michałów to żadne wzmocnienie tylko Sądej szkoda bo koła u nas nie ma.
  • Wykupcie na kredyt całą polską ligę cieniasy z Lublina. Gwiżdżcie na każdy zespól trolle, a nikt w Polsce nie będzie nawet chciał Was oglądać. Jeszcze jedno - jak tam sukcesy w Lidze Mistrzyń?! :))))) To dopiero weryfikacja Waszej potęgi ! He he he cienkie bolki z bokobrodami i duużym brzuchem :)
  • Jak tam wasze puchary lubelak? W mazak dawno dawno. Taki to Lublin!!!
  • Lublin jest miastem większym, a tym samym zdecydowanie bogatszym od naszego. Dlatego nie mamy co się oszukiwać, że głównym aspektem w sporcie jest kasa co widzimy na parkiecie.
  • Od paru meczów równia pochyła w dół. Ale obecne miejsce to i tak duży sukces. Trzeba teraz dobrze przygotować się na mecze o brąz (może wróci forma z pierwszej rundy?). W każdym razie oba zespoły są do ogrania.
    2
    0
    nijmegen(2016-05-01)
  • Lublin był 2 razy w ćwierćfinale LM i zdobył Puchar EHF. A wy nawet nie jesteście w stanie przebić się do finału tego najsłabszego Challenge Cup. To tyle, jeśli chodzi o puchary. A te rzekomo "cieniasy" z Lublina ograły wasz zespół do jaja. Elbląg! Co? 3-0!!!