• Chłopczyku odebrałeś sobie głos po dwumeczu z Koszalinem. Ile można?!. Zblazniles sie i po co dalej miauczysz? Miało byc 6-8 z naciskiem na 8. Odświeżacz portfel minuta po minucie, żeby wbić pierwszy komentarz ... Tobie kasa pewnie sie zgadza, zero ambicji i pretensje do wszystkich. Trzeba było zostać sportowcem. Tacy nieudacznicy jak ty wylewały by żale na Ciebie jak ukończysz tabele 3,4.
  • Był słowo klucz... A my półfinał w aktualnej serii Challenge. Stare dzieje. Bicie piany i Waszej euro potędze. wielkim lublinie. Dostaliście w mazak i skonczyly sie ambicje pucharowe. Gwizdałes razem z frustratami podczas prezentacji? Cofam swoje słowa, kibice z Lublina trzymają poziom ryn.....a!!! Taki masz rebusik. Na FB tak cwaniakuj pod fanpage EKS. Anonimowość sie skończy .
  • Zagubiłeś sie dzieciaczku? Faworyt starcia awansował. A Ty sie grzejesz z niepotrzebnym podnieceniem. Przeciwnik niższej rangi posłał Was na mecz o nic w Final Four. Monopol na wygrywanie? Alez skąd. Nie zachlap klawiatury czasem bo to niezdrowe.
  • Challenge Cup? Puchar kelnerów. Trzy do zera pokonał Montex kelnera!
  • Liga mistrzów nie dla was bolki
  • Nagraliście sie w pucharach jak ta lala. Słabeusz lubelak jesteś.
  • A wy LM możecie sobie obejrzeć, ale jedynie w telewizji. To co dla was jest sufitem, dla nas jest podłogą.
    1
    3
    lubelak(2016-05-01)
  • ci " niby kibice" znawcy tematu, jeden mądrzejszy od drugiego. .. .lubelak, jak sam się podpisujesz z małej litery. wszystko fajnie tylko gdzie SZACUNEK dla przeciwnika? lepiej wywalić tłusty brzuch i gwizdać ? Na kobiety? gentelmeni! ktoś wygrywa, inny nie, role się odwracają, aż dziwne, że wasze piłkarki nie grają lepiej?tak "wygwizdywane" powinny postarać się jeszcze lepiej.
  • Dajcie sobie spokój, nikt z Lublina takich bredni by tu nie pisał. Podróba.
  • Dokladnie, caly czas Onan dziala, nie dajcie sie wpuszcxac w maliny!
  • Sporo niewymuszonych błędów, sporo zbyt czytelnych podań, słabe powroty i chyba nadal brak wiary w to że się uda, dziewczyny trzeba rzucać, raz, drugi i piętnasty i grać do przodu a akcje kończyć raz za razem ja wiem, dla mnie też jest szokiem że tak wysoko jest EKS w tym sezonie (powtarzam to po raz kolejny to jakiś cud jest i to dzięki wam). Stawiłyście w pierwszej połowie czoła mistrzowi Polski, grałyście jak równy z równym mimo błędów a druga połowa, to nie było zmęczenie, to był strach. Jeszcze rozumiem Magdę Balsam, Świeża i Darię G bo są młode i mecz z mistrzem mógł być ciężkim przeżyciem ale kurde reszta? Asia W, Lisu, Ewa??? kurcze co się działo, skąd te niedokładne podania i brak decyzji o rzucie. Niektórzy mówią że nie ma skrzydeł, że nie grają skrzydła, mieliśmy skrzydła (w zeszłym sezonie) i nic to nie dawało, te dziewczyny są naprawdę świetne ale powinny dostawać piłki. Fajnie w mecz weszła Ola Kwiecińska fajnie się patrzyło na jej grę. Teraz trzeba ten mecz (a nawet 3 mecze) przeanalizować i tak poustawiać grę żeby było więcej akcji indywidualnych bo to wychodziło pięknie. Akcja klubu kibica z barwami - mistrzostwo świata, gwizdy kibiców z Lublina podczas prezentacji takie trochę niesmaczne (żeby nie powiedzieć wieśniackie), rozumiem że w czasie meczu kiedy jest akcja i "dzieje się" mogą emocje wygrać ale tu, w tym wypadku stawiam na nadmiar alko.
  • Dziewczyny macie potencjał, macie czas żeby dopracować szczegóły, żeby ze sobą przegadać, żeby tak nastawić zawodniczki takie jak Świeża, Ewa, Szopa żeby nie bały się ryzyka ładnie kiwają, ładnie podają ale kompletnie boją się rzutów. Kolejna sprawa zbyt czytelne podania na linii Lisu -Ewa i Lisu - Mucha siedząc na widowni dało się przewidzieć do kogo będzie rzut, no zbyt czytelnie jak dla mnie i Szybka kontra zakończona bramą. Kolejny mecz Salomy gdzie pięknie wrzucali jej gole przerzucając i robiła to przeważnie Kocela, można by było troszkę pokombinować przy ustawieniu (z całym szacunkiem dla Salomy) troszkę jak małolatę ją załatwiła. Poza tym po prawie roku "zgrywania się" i przecierania szlaków uważam że ten zespół ma potencjał, ma powera, ma skład godny mistrzostwa i jeszcze wam to udowodni niedowiarkowie i malkontenci.