• Jedziecie po dziewczynach a kto był na tym meczu? To co robili sędziowie woła o pomstę do nieba. .. Dziewczyny walczyły do końca i za to należy im się szacunek. Sędziowie nie pozwolili na zwycięstwo. DZIĘKUJEMY ZA WALKĘ!
    15
    5
    Wyjazdowicz(2014-04-14)
  • czepiacie się dziewczyn, ale nie widzieliście tego jak sędziowe krzywdzili je w pierwszej części meczu, Hania nie zdażyła 2 razy dobrze wejść na boisko a siadała już karnie na 2minuty nie wiadomo za co. .. w 1 części nasze 10min przesiedziały i straciły bodajże z 5-6 bramek z karnych dopiero w 2 połowie sędziowie się opamietali
  • kurna ludzie nie czepiajcie się trenera i dziewczyn one nic złego nie zrobiły. Wylały bardzo dużo serducha na boisku. Jak nam dziękowały po meczu ryczały wszystkie. Myślicie że to był fajny widok ????? Więc zejdźcie z nich one niczemu winne nie są. Wszystko to przez sędziów którzy bardzo mocno skrzywdzili naszą drużynę i zostało to w ich głowach na drugą połowę. Mam jedną prośbę nie widzieliście meczu zamknąć te szanowne buzie !!!!! tyle w temacie
    9
    4
    2wyjazdowicz(2014-04-14)
  • opinie w internecie w ogóle są jak z doopy wyssane. Kilku matołów usiądzie do swoich zapoconych klawiatur i " kształtuje" wiedzę ludzi na temat gry klubu-wizytówki tej mieściny. Żenada
    5
    4
    OiPolloi!(2014-04-14)
  • byly 3 mecze wiec nie pier. .. ze przez sedziow przegrali trzeba bylo u siebie wygrac i dowidzenia wstyd czekajcie teraz 20lat az start bedze wkoncu ledwo co mial miejsce 3-4 i nie piszcie ze za rok bedze lepiej bo czekac to mozna sobie do 2050roku :) Smiech na sali tyle w temacie
    3
    7
    fdsaefadseadsfadfsads(2014-04-14)
  • Drogi użytkowniku nick' u fdsaefadseadsfadfsads te komentarze sa odnosnie 3 meczu a nie o drugim i pierwszym !!!! wiec sie tak nie bulwersuj
    2
    2
  • Start jest już klubem który ma KIBICÓW. I to jest chyba najważniejszy zysk tego sezonu. Internetowi impotenci będą zawsze i wszędzie, zlać to. Klub idzie do przodu, będą wzmocnienia, może za rok o tej porze pojedziemy już w dwa autobusy i nie będziemy musieli się już przejmować sprzedajnymi k. .i w sędziowskich uniformach.
  • Jak dobrze pamiętam to 3 zwycięstwa Startu, 1 remis i 4 porażki. Oczywiście są to mecze o stawkę, ponieważ było jeszcze kilka sparingowych.
  • z tego co ja pamietam 1 zwyciestwo Startu 1 remis 4 zwyciestwa w oficjalnych ( 3 w lidze, 1 w pucharze ) sparingi 1 start, 1 szczecin. co daje 5 zwyciestw szczecina, 2 elblaga, 1 remis.
  • Mecze z Pogonią to już historia z pięknym początkiem i złym dla nas zakończeniem. Czas pomyśleć o kolejnych meczach bo piątego miejsca żadna z drużyn w superlidze nam nie podaruje -to trzeba będzie wywalczyć na boisku w kolejnych meczach. Walczyć Starcie, walczyć do końca fazy play off o 5 miejsce. Pozdrawiam dziewczyny i sympatyków Startu.