Sukces na Mistrzostwach Polski Cheerleaders

Elbląg, Sukces na Mistrzostwach Polski Cheerleaders

W dniach 15-16 marca 2014 r. w Łochowie odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Elbląskie drużyny rywalizują w dywizji Pom Dance i wróciły z mistrzostw z 3 złotymi i 2 srebrnymi medalami!

Młodsza grupa startująca w kategorii wiekowej junior młodszy wywalczyła tytuł Mistrza Polski pokonując przy tym 14 zespołów, duet- Daria Borkowska i Nikola Różańska również wróciły ze złotem, kolejne finałowe duety to Daria Murawska i Patrycja Marguardt które zajęły 4. miejsce, Ada Szopińska i Ola Pałeczko miejsce 6., Wiktoria Pałeczko i Karolina Ołoszewska zajęły miejsce 11.
       W kategorii senior tegoroczna konkurencja była wyjątkowo mocna, jednak elbląskie seniorki zdobyły srebrny medal, duet Pola Stołowska i Magdalena Konczewska wywalczyły złoto a duet Agata Suszak i Karolina Malinowska wróciły ze srebrem.
       Osiągnięcia elbląskich cheerleaderek są dowodem na to, że ciężka praca na treningach, pewne wyrzeczenia, silna motywacja dają niesamowite efekty. Serdecznie gratulujemy dziewczynom i trenerom.
       Grupa młodsza zatańczyła w składzie: Patrycja Marguardt, Daria Murawska, Daria Borkowska, Nikola Różańska, Ada Szopińska, Ola Pałeczko, Wiktoria Pałeczko, Karolina Ołoszewska, Patrycja Radzikowska, Kinga Rogińska, Natalia Cechowska, Oliwia Sułek, Oliwia Misterkiewicz, Oliwia Gruszecka, Monika Lelujko, Klaudia Samsel.
       Tenerzy: Patrycja Wieczorek, Pola Stołowska, Aneta Orłowska.
       Grupa starsza zatańczyła w składzie: Aneta Andrychowska, Pola Stołowska, Agnieszka Kuczkowska, Magdalena Konczewska, Agata Suszak, Karolina Malinowska, Dagmar  Prochera, Joanna Makowska, Dorota Choromańska, Agata Iwaniszczuk.
       Trener: Aneta Orłowska.