Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sukcesy pływaków elbląskiego „Pirata”

 
Elbląg, Sukcesy pływaków elbląskiego „Pirata” fot. nadesłana
Rek

W zimowej już prawie aurze w miniony weekend w elbląskim CRW „Dolinka” pływacy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Pirat” rywalizowali w Mistrzostwach Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Pływackiego.

W zawodach wzięło udział ponad 370 pływaków z całego województwa. O tytuły mistrzów województwa w pływaniu walczyło 39 zawodników elbląskiego „Pirata”. 43 medale: 11 złotych, 16 srebrnych i 16 brązowych to efekt sportowej rywalizacji młodych pływaków. Wspaniale w startach indywidualnych zaprezentowali się zawodnicy „Pirata” odbierając na podium tej prestiżowej imprezy medale:
     - Maja Dalidowicz (3 brązowe),
     - Aleksandra Dąbrowska (2 złote i 1 srebrny),
     - Maja Pilichowska (1 brązowy),
     - Olga Pilichowska (1 brązowy),
     - Karolina Tylkie (1 złoty i 1 brązowy),
     - Julia Typańska (2 srebrne i 2 brązowe),
     - Marta Witkowska (2 srebrne),
     - Kinga Wiśniewska (2 srebrne i 1 brązowy),
     - Szymon Abucewicz (1 złoty i 1 brązowy),
     - Filip Brzozowski (1 brązowy),
     - Patryk Dalidowicz (3 złote),
     - Jan Dąbrowski (4 srebrne),
     - Arkadiusz Kubiński (1 złoty i 2 brązowe),
     - Dariusz Mech (1 złoty i 2 srebrne),
     - Paweł Ostałowski(1 złoty i 1 brązowy),
     - Adrian Straszkiewicz (1 srebrny i 1 brązowy),
     - Piotr Witt (1 srebrny),
     - Mateusz Wojtczak (1 brązowy)
     i 2 medale za wyścigi sztafet.
     W indywidualnej klasyfikacji na najlepszego zawodnika w kat. 16 lat i starsi puchar za zajęcie 3. miejsca wśród chłopców odebrał Dariusz Mech. W tej samej kategorii wiekowej wśród dziewcząt puchar za zajęcie 3. miejsca otrzymała Marta Witkowska.
     Nasi reprezentanci pokazali również wspaniałą współpracę w wyścigach sztafetowych. Aż 3 sztafety chłopców i 3 sztafety dziewcząt reprezentowały barwy „Pirata" na eliminacjach wojewódzkich.
     W kat. szkół ponadgimnazjalnych 1. miejsce zdobyła nasza męska złota sztafeta w składzie: Patryk Dalidowicz, Dariusz Mech, Arkadiusz Kubiński i Piotr Witt a 2. miejsce w tej samej kategorii wypływała nasza srebrna sztafeta dziewcząt w składzie: Marta Witkowska, Julia Typańska, Karolina Tylkie i Aleksandra Dąbrowska.
     Uwieńczeniem sukcesów wszystkich zawodników UKS „Pirat” na Mistrzostwach Województwa był puchar za zajęcie 3. miejsca na podium w Klasyfikacji Drużynowej Klubów naszego województwa.
     Dziękujemy więc naszym najmłodszym reprezentantom: Milence Biernasiuk, Marysi Wyżlic i Jonaszowi Kamińskiemu oraz starszym zawodnikom: Dominikowi Bednarkowi, Karolince Biernasiuk, Oliwce Brzozowskiej, Gabrysiowi Gładykowskiemu, Remikowi Jachimczykowi, Marysi Jakubowskiej, Markowi Krause, Justynce Łojewskiej, Madzi Mancewicz, Kasi Piróg, Madzi Piróg, Emilce Piątek, Przemkowi Rojkowi, Szymonowi Różalskiemu, Julce Samson, Gosi Wierzbickiej, Grzesiowi Wierzbickiemu i Adasiowi Witkowskiemu za wspaniałą sportową walkę i nowe rekordy życiowe. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.
     Naszym trenerom - Tomaszowi Mizerskiemu, Adamowi Torbiczowi i Piotrowi Różalskiemu dziękujemy za przygotowanie zawodników i gratulujemy osiągniętych wyników sportowych!
     
Zarząd UKS „Pirat”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta z ludźmi
Fototapety z erotyką
Fototapeta lateksowa 360x150 cm - Zwierzątka
Fototapety do salonu