Sukcesy tancerzy w weekendowych turniejach

Elbląg, Sukcesy tancerzy w weekendowych turniejach

W sobotę, 16 czerwca elbląscy tancerze wzięli udział w Lega Dance Cup 2018 Puchar Burmistrza, który został rozegrany w Olecku. Para Nikodem Stańczewski i Julia Fidut prezentowała się w kategorii 14-15 D i w obu stylach wytańczyła złoty medal.

Miejsca medalowe i awans do wyższej klasy tanecznej to wynik udziału elbląskich tancerzy w miniony weekend w trzech turniejach.
       Złoto, srebro i brąz tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar zdobyli na zawodach Beco Dance Cup GPP Ekstraklasa FTS, który odbył się w sobotę,16 czerwca w Chojnicach.

3. miejsce – Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska

W niedzielę, 17 czerwca najmłodsi elbląscy zawodnicy startowali na II Wakacyjnym Turnieju Tańca - Piknik Rumia. Wynikiem udziału w turnieju są również miejsca medalowe i awans do wyższej klasy tanecznej. Łukasz Sarnowski i Justyna Reich zdobyli pierwsze miejsce w kategorii 10-11G i tym samym awansowali do wyższej klasy F. W kategorii 10-11 F złoty medal wytańczyła para Krzysztof Wiśniewski i Zofia Bieraga, a brązowy - Tomasz Sokół i Kornelia Wasiłyszyn.