Sześć goli Concordii

Elbląg, Concordia wygrała z Tęczą
Concordia wygrała z Tęczą (fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl)

Grający trener Concordii Łukasz Nadolny wszedł na boisko w 88. minucie, a tuż przed końcowym gwizdkiem wpisał się na listę strzelców. Pomarańczowo – czarni wysoko pokonali Tęczę Miłomłyn, ale do ich gry można mieć dużo zastrzeżeń.

W meczu „hegemona” IV ligi, jakim w tym sezonie jest Concordia Elbląg z przedostatnią w tabeli Tęczą Miłomłyn, zagadką pozostawało tylko, ile razy bramkarz przyjezdnych będzie wyjmował piłkę z siatki. Skończyło się na sześciu i to tylko dlatego, że Concordia nie potrafiła wykorzystać swojej miażdżącej przewagi.
       - Cieszy wysokie zwycięstwo, ale nie gra. W pierwszej połowie, mimo że mieliśmy sporo sytuacji, nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Takie mecze gra się ciężko, dopóki się nie strzeli pierwszej bramki jest nerwowość, wkrada się jakaś niedokładność. Wynik cieszy, ale przed nami jeszcze dużo pracy, mamy jeszcze wiele do poprawienia, jeżeli mamy myśleć o naszej grze w kontekście III ligi – tak dzisiejszy (27 kwietnia) mecz skomentował Łukasz Nadolny, trener Concordii Elbląg.

Concordia Elbląg – Tęcza Miłomłyn 6:0 (1:0)
       Bramki: 1:0 – Bukacki (36. min.), 2:0 – M. Pelc (53. min.), 3:0 – M. Pelc (56. min.), 4:0 – Duda (61. min.), 5:0 – Duda (66. min.), 6:0 – Nadolny (90. min.)