Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Niedziela 19-11-2017, imieniny Salomei, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Na osiedlu

Gospodarka

Społeczeństwo

Kultura

Sport

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Żuczek Żuczek

Tancerze na turniejach

Elbląg, Tancerze na turniejach Tancerze Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” pracują intensywnie i biorą udział w wielu turniejach (fot. arch. PS)
Rek

Miniony weekend tancerze Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” spędzili bardzo intensywnie ponieważ wzięli udział w trzech turniejach tańca.

W sobotę (20 marca) odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Miasta Koronowa i II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Miasta Ełk”. Natomiast w niedzielę (21 marca) tancerze wzięli udział w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Ostródy „Focus 2010”.
     Tancerze zaprezentowali swój ogromny talent taneczny, a wielu z nich zajęło miejsca na podium. Turniej w Ostródzie okazał się szczęśliwy dla pary Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena ponieważ otrzymali klasę taneczną B w stylu Latin.
     
     Oto szczegółowe wyniki:
     Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Miasta Koronowa
     - kategoria wiekowa: 10-11 lat, klasa E, styl kombinacja 6 T – 12. miejsce: Pietruszka Karol, Szczepura Blanka.
     
     II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Miasta Ełk”
     - pow. 15 lat, klasa C, styl latin – 1. miejsce: Popowski Adam, Karpińska Paulina
     - pow. 15 lat, klasa B, styl latin - 9. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella
     - pow. 15 lat, klasa A, styl standard - 2. miejsce: Tichoniuk Maciej, Gajak Agnieszka; 3. miejsce: Czyżyk Mateusz, Pilipczuk Marta; 4. miejsce Pilipczuk Mariusz, Misiak Paulina; 13. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella
     - pow. 15 lat, klasa A, styl latin – 5. miejsce: Szkutnik Bartłomiej, Minkiewicz Alicja; 10. miejsce: Pilipczuk Mariusz, Misiak Paulina
     - pow. 15 lat, klasa S, styl standard – 2. miejsce: Papużyński Mateusz, Czyżyk Katarzyna; 3. miejsce: Szkutnik Bartłomiej, Minkiewicz Alicja; 4. miejsce: Kapała Adrian, Lesz Katarzyna; 5. miejsce: Rutkowski Sebastian, Wyżlic Arletta.
     
     V OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy „Focus 2010”
     - 10-11 lat klasa E, styl kombinacja 6 tańców – 9. miejsce: Pietruszka Karol, Szczepura Blanka
     - 12-13 lat, klasa E, styl kombinacja 8 tańców – 4. miejsce: Warda Maciej, Sosik Adrianna; 6. miejsce: Zagaja Kordian, Sobocińska, Karolina, 8. miejsce: Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta; 10. miejsce: Wojniusz Michał, Lipa Justyna, 12-13. miejsce: Zajdel Mateusz, Gronkowska Aleksandra; 15. miejsce: Michalski Maciej, Kruk Oliwia
     - 12-13 lat, klasa D, styl kombinacja 8 tańców – 1. miejsce: Beńko Paweł, Konopko Natalia; 9. miejsce: Wawro Mateusz, Piątkowska Karolina
     - 14-15 lat, klasa E, styl kombinacja 8 tańców – 9. miejsce: Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
     - 12-13 lat, klasa C, styl latin – 4. miejsce: Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra; 7. miejsce: Groblewski Michał, Pawłowska Alicja
     - 12-13 lat, klasa C, styl standard - 6. miejsce: Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra; 8. miejsce: Groblewski Michał, Pawłowska Alicja
     - 14-15 lat, klasa C, styl latin – 2. miejsce: Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena
     - 14-15 lat, klasa B, styl standard – 9-10. miejsce: Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena
     - pow. 15 lat, klasa D, styl kombinacja 8 tańców - 10. miejsce: Drozd Damian, Sokołowska Monika
     - pow. 15 lat, klasa C, styl latin – 2. miejsce: Popowski Adam, Karpińska Paulina, 9-10. miejsce: Perwejnis Daniel, Tkaczuk Małgorzata
     - pow. 15 lat, klasa C, styl standard - 4. miejsce: Szmurło Mateusz, Sadło Patrycja
     - pow. 15 lat, klasa B, styl latin - 12. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella; 16. miejsce: Szmurło Mateusz, Sadło Patrycja
     - pow. 15 lat, klasa A, styl standard - 7. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella
     - 14-15 lat, Grand Prix, styl standard - 15. miejsce: Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena
     
     Pełne wyniki znajdują się na stronach:
     - http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00016.html
     - http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00038.html
     - http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00022.html.
     

Katarzyna Wierzyńska, Centrum Tańca „Promyk”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama