Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Środa 24-01-2018, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Zamknij Zamknij
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Studniówki

Wiadomości

Na osiedlu

Społeczeństwo

Gospodarka

Sport

Kultura

Na uczelniach

Zbrodnia i kara

Prasówka

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Dawny Elbląg

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Najciemniej pod latarnią... Najciemniej pod latarnią...

Tancerze na turniejach

Elbląg, Tancerze na turniejach Tancerze Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” pracują intensywnie i biorą udział w wielu turniejach (fot. arch. PS)
Rek

Miniony weekend tancerze Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” spędzili bardzo intensywnie ponieważ wzięli udział w trzech turniejach tańca.

W sobotę (20 marca) odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Miasta Koronowa i II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Miasta Ełk”. Natomiast w niedzielę (21 marca) tancerze wzięli udział w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Ostródy „Focus 2010”.
     Tancerze zaprezentowali swój ogromny talent taneczny, a wielu z nich zajęło miejsca na podium. Turniej w Ostródzie okazał się szczęśliwy dla pary Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena ponieważ otrzymali klasę taneczną B w stylu Latin.
     
     Oto szczegółowe wyniki:
     Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GEST o Puchar Burmistrza Miasta Koronowa
     - kategoria wiekowa: 10-11 lat, klasa E, styl kombinacja 6 T – 12. miejsce: Pietruszka Karol, Szczepura Blanka.
     
     II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Prezydenta Miasta Ełk”
     - pow. 15 lat, klasa C, styl latin – 1. miejsce: Popowski Adam, Karpińska Paulina
     - pow. 15 lat, klasa B, styl latin - 9. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella
     - pow. 15 lat, klasa A, styl standard - 2. miejsce: Tichoniuk Maciej, Gajak Agnieszka; 3. miejsce: Czyżyk Mateusz, Pilipczuk Marta; 4. miejsce Pilipczuk Mariusz, Misiak Paulina; 13. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella
     - pow. 15 lat, klasa A, styl latin – 5. miejsce: Szkutnik Bartłomiej, Minkiewicz Alicja; 10. miejsce: Pilipczuk Mariusz, Misiak Paulina
     - pow. 15 lat, klasa S, styl standard – 2. miejsce: Papużyński Mateusz, Czyżyk Katarzyna; 3. miejsce: Szkutnik Bartłomiej, Minkiewicz Alicja; 4. miejsce: Kapała Adrian, Lesz Katarzyna; 5. miejsce: Rutkowski Sebastian, Wyżlic Arletta.
     
     V OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy „Focus 2010”
     - 10-11 lat klasa E, styl kombinacja 6 tańców – 9. miejsce: Pietruszka Karol, Szczepura Blanka
     - 12-13 lat, klasa E, styl kombinacja 8 tańców – 4. miejsce: Warda Maciej, Sosik Adrianna; 6. miejsce: Zagaja Kordian, Sobocińska, Karolina, 8. miejsce: Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta; 10. miejsce: Wojniusz Michał, Lipa Justyna, 12-13. miejsce: Zajdel Mateusz, Gronkowska Aleksandra; 15. miejsce: Michalski Maciej, Kruk Oliwia
     - 12-13 lat, klasa D, styl kombinacja 8 tańców – 1. miejsce: Beńko Paweł, Konopko Natalia; 9. miejsce: Wawro Mateusz, Piątkowska Karolina
     - 14-15 lat, klasa E, styl kombinacja 8 tańców – 9. miejsce: Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
     - 12-13 lat, klasa C, styl latin – 4. miejsce: Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra; 7. miejsce: Groblewski Michał, Pawłowska Alicja
     - 12-13 lat, klasa C, styl standard - 6. miejsce: Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra; 8. miejsce: Groblewski Michał, Pawłowska Alicja
     - 14-15 lat, klasa C, styl latin – 2. miejsce: Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena
     - 14-15 lat, klasa B, styl standard – 9-10. miejsce: Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena
     - pow. 15 lat, klasa D, styl kombinacja 8 tańców - 10. miejsce: Drozd Damian, Sokołowska Monika
     - pow. 15 lat, klasa C, styl latin – 2. miejsce: Popowski Adam, Karpińska Paulina, 9-10. miejsce: Perwejnis Daniel, Tkaczuk Małgorzata
     - pow. 15 lat, klasa C, styl standard - 4. miejsce: Szmurło Mateusz, Sadło Patrycja
     - pow. 15 lat, klasa B, styl latin - 12. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella; 16. miejsce: Szmurło Mateusz, Sadło Patrycja
     - pow. 15 lat, klasa A, styl standard - 7. miejsce: Jacewicz Paweł, Gierulska Izabella
     - 14-15 lat, Grand Prix, styl standard - 15. miejsce: Łobocki Tomasz, Czuba Magdalena
     
     Pełne wyniki znajdują się na stronach:
     - http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00016.html
     - http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00038.html
     - http://www.taniec.slominski.pl/dump/Do2010_00022.html.
     

Katarzyna Wierzyńska, Centrum Tańca „Promyk”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama