Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Niedziela 04-12-2016, imieniny Barbary, Jana
 
Rek

UWAGA!

Terminarz EB Startu Elbląg

Terminarz ekstraklasy kobiet sezon 2005/2006

I Runda
     
     1. kolejka - 10/11 września:
     Vive Kielce - AZS AWF Katowice
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - Vitaral Jelenia Góra
     Łącznościowiec Szczecin - Start Elbląg
     Zgoda Ruda Śląska - SPR Lublin
     Zagłębie Lubin - Sośnica Gliwice
     AZS AWFiS Gdańsk - AZS Politechnika Koszalin
     
     2. kolejka - 17/18 września:
     Vitaral Jelenia Góra - AZS Politechnika Koszalin
     Sośnica Gliwice - AZS AWFiS Gdańsk
     SPR Lublin - Zagłębie Lubin
     AZS AWF Katowice - Zgoda Ruda Śląska
     Start Elbląg - Vive Kielce
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - Łącznościowiec Szczecin
     
     3. kolejka - 24/25 września:
     Łącznościowiec Szczecin - Vitaral Jelenia Góra
     Vive Kielce - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     Zgoda Ruda Śląska - Start Elbląg
     Zagłębie Lubin - AZS AWF Katowice
     AZS AWFiS Gdańsk - SPR Lublin
     AZS Politechnika Koszalin - Sośnica Gliwice
     
     4. kolejka - 01/02 października:
     Vitaral Jelenia Góra - Sośnica Gliwice
     SPR Lublin - AZS Politechnika Koszalin
     AZS AWF Katowice - AZS AWFiS Gdańsk
     Start Elbląg - Zagłębie Lubin
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zgoda Ruda Śląska
     Łącznościowiec Szczecin - Vive Kielce
     
     5. kolejka - 08/09 października:
     Vive Kielce - Vitaral Jelenia Góra
     Zgoda Ruda Śląska - Łącznościowiec Szczecin
     Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     AZS AWFiS Gdańsk - Start Elbląg
     AZS Politechnika Koszalin - AZS AWF Katowice
     Sośnica Gliwice - SPR Lublin
     
     6. kolejka - 15/16 października:
     Vitaral Jelenia Góra - SPR Lublin
     AZS AWF Katowice - Sośnica Gliwice
     Start Elbląg - AZS Politechnika Koszalin
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - AZS AWFiS Gdańsk
     Łącznościowiec Szczecin - Zagłębie Lubin
     Vive Kielce - Zgoda Ruda Śląska
     
     7. kolejka - 29/30 października:
     Zgoda Ruda Śląska - Vitaral Jelenia Góra
     Zagłębie Lubin - Vive Kielce
     AZS AWFiS Gdańsk - Łącznościowiec Szczecin
     AZS Politechnika Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     Sośnica Gliwice - Start Elbląg
     SPR Lublin - AZS AWF Katowice
     
     8. kolejka - 05/06 listopada:
     Vitaral Jelenia Góra - AZS AWF Katowice
     Start Elbląg - SPR Lublin
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - Sośnica Gliwice
     Łącznościowiec Szczecin - AZS Politechnika Koszalin
     Vive Kielce - AZS AWFiS Gdańsk
     Zgoda Ruda Śląska - Zagłębie Lubin
     
     9. kolejka - 09/10 listopada:
     Zagłębie Lubin - Vitaral Jelenia Góra
     AZS AWFiS Gdańsk - Zgoda Ruda Śląska
     AZS Politechnika Koszalin - Vive Kielce
     Sośnica Gliwice - Łącznościowiec Szczecin
     SPR Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     AZS AWF Katowice - Start Elbląg
     
     10. kolejka - 12 listopada:
     Vitaral Jelenia Góra - Start Elbląg
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - AZS AWF Katowice
     Łącznościowiec Szczecin - SPR Lublin
     Vive Kielce - Sośnica Gliwice
     Zgoda Ruda Śląska - AZS Politechnika Koszalin
     Zagłębie Lubin - AZS AWFiS Gdańsk
     
     11. kolejka - 19/20 listopada:
     AZS AWFiS Gdańsk - Vitaral Jelenia Góra
     AZS Politechnika Koszalin - Zagłębie Lubin
     Sośnica Gliwice - Zgoda Ruda Śląska
     SPR Lublin - Vive Kielce
     AZS AWF Katowice - Łącznościowiec Szczecin
     Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     
     II runda
     
     12. kolejka - 07/08 stycznia 2006:
     Vitaral Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     Start Elbląg - Łącznościowiec Szczecin
     AZS AWF Katowice - Vive Kielce
     SPR Lublin - Zgoda Ruda Śląska
     Sośnica Gliwice - Zagłębie Lubin
     AZS Politechnika Koszalin - AZS AWFiS Gdańsk
     
     13. kolejka - 14/15 stycznia:
     AZS Politechnika Koszalin - Vitaral Jelenia Góra
     AZS AWFiS Gdańsk - Sośnica Gliwice
     Zagłębie Lubin - SPR Lublin
     Zgoda Ruda Śląska - AZS AWF Katowice
     Vive Kielce - Start Elbląg
     Łącznościowiec Szczecin - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     
     14. kolejka - 22/23 stycznia:
     Vitaral Jelenia Góra - Łącznościowiec Szczecin
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - Vive Kielce
     Start Elbląg - Zgoda Ruda Śląska
     AZS AWF Katowice - Zagłębie Lubin
     SPR Lublin - AZS AWFiS Gdańsk
     Sośnica Gliwice - AZS Politechnika Koszalin
     
     15.kolejka - 28/29 stycznia:
     Sośnica Gliwice - Vitaral Jelenia Góra
     AZS Politechnika Koszalin - SPR Lublin
     AZS AWFiS Gdańsk - AZS AWF Katowice
     Zagłębie Lubin - Start Elbląg
     Zgoda Ruda Śląska - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     Vive Kielce - Łącznościowiec Szczecin
     
     16.kolejka - 04/05 lutego:
     Vitaral Jelenia Góra - Vive Kielce
     Łącznościowiec Szczecin - Zgoda Ruda Śląska
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin
     Start Elbląg - AZS AWFiS Gdańsk
     AZS AWF Katowice - AZS Politechnika Koszalin
     SPR Lublin - Sośnica Gliwice)
     
     17.kolejka - 11/12 lutego:
     SPR Lublin - Vitaral Jelenia Góra
     Sośnica Gliwice - AZS AWF Katowice
     AZS Politechnika Koszalin - Start Elbląg
     AZS AWFiS Gdańsk - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     Zagłębie Lubin - Łącznościowiec Szczecin
     Zgoda Ruda Śląska - Vive Kielce
     
     18.kolejka - 18/19 lutego:
     Vitaral Jelenia Góra - Zgoda Ruda Śląska
     Vive Kielce - Zagłębie Lubin
     Łącznościowiec Szczecin - AZS AWFiS Gdańsk
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - AZS Politechnika Koszalin
     Start Elbląg - Sośnica Gliwice
     AZS AWF Katowice - SPR Lublin
     
     19.kolejka - 25/26 lutego:
     AZS AWF Katowice - Vitaral Jelenia Góra
     SPR Lublin - Start Elbląg
     Sośnica Gliwice - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     AZS Politechnika Koszalin - Łącznościowiec Szczecin
     AZS AWFiS Gdańsk - Vive Kielce
     Zagłębie Lubin - Zgoda Ruda Śląska
     
     20.kolejka - 01 marca:
     Vitaral Jelenia Góra - Zagłębie Lubin
     Zgoda Ruda Śląska - AZS AWFiS Gdańsk
     Vive Kielce - AZS Politechnika Koszalin
     Łącznościowiec Szczecin - Sośnica Gliwice
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR Lublin
     Start Elbląg - AZS AWF Katowice
     
     21.kolejka - 04/05 marca:
     Start Elbląg - Vitaral Jelenia Góra
     AZS AWF Katowice - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     SPR Lublin - Łącznościowiec Szczecin
     Sośnica Gliwice - Vive Kielce
     AZS Politechnika Koszalin - Zgoda Ruda Śląska
     AZS AWFiS Gdańsk - Zagłębie Lubin
     
     22.kolejka - 11/12 marca:
     Vitaral Jelenia Góra - AZS AWFiS Gdańsk
     Zagłębie Lubin - AZS Politechnika Koszalin
     Zgoda Ruda Śląska - Sośnica Gliwice
     Vive Kielce - SPR Lublin
     Łącznościowiec Szczecin - AZS AWF Katowice
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg

przyg. MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama