Poniedziałek 22-10-2018, imieniny Filipa, Salomei
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz ekstraklasy piłki ręcznej kobiet

Publikujemy terminarz rozgrywek ekstraklasy piłki ręcznej kobiet w rundzie jesiennej sezonu 2007/2008. Zaznaczamy, że terminy spotkań mogą ulegać zmianie ze względu na udział niektórych drużyn w rozgrywkach europejskich pucharów lub transmisje meczów na żywo przez telewizję. O zmianach będziemy informowali na bieżąco.

Kolejka 1 - 01.09.2007 (sobota)
     MKS Finepharm Jelenia Góra - AZS AWFiS Gdańsk
     MKS Słupia Słupsk - Łączpol Gdynia
     SPR Safo Icom Lublin - AZS Politechnika Koszalińska
     KPR Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     Zgoda Ruda Śląska - EKS Start Elbląg
     Łącznościowiec Szczecin - Zagłębie Lubin
     
     Kolejka 2 - 08.09.2007 (sobota)
     AZS AWFiS Gdańsk - Zagłębie Lubin
     EKS Start Elbląg - Łącznościowiec Szczecin, godz.17.00
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zgoda Ruda Śląska
     AZS Politechnika Koszalińska - KPR Ruch Chorzów
     Łączpol Gdynia - SPR Safo Icom Lublin
     MKS Finepharm Jelenia Góra - MKS Słupia Słupsk
     
     Kolejka 3 - 15/16.09. 2007 (sobota/niedziela)
     MKS Słupia Słupsk - AZS AWFiS Gdańsk
     SPR Safo Icom Lublin - MKS Finepharm Jelenia Góra
     KPR Ruch Chorzów - Łączpol Gdynia
     Zgoda Ruda Śląska - AZS Politechnika Koszalińska
     Łącznościowiec Szczecin - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg
     
     Kolejka 4 - 19.09.2007 (środa)
     AZS AWFiS Gdańsk - EKS Start Elbląg
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin
     AZS Politechnika Koszalińska - Łącznościowiec Szczecin
     Łączpol Gdynia - Zgoda Ruda Śląska
     MKS Finepharm Jelenia Góra - KPR Ruch Chorzów
     MKS Słupia Słupsk - SPR Safo Icom Lublin
     
     Kolejka 5 - 22/23. 09.2007 (sobota/niedziela)
     SPR Safo Icom Lublin - AZS AWFiS Gdańsk
     KPR Ruch Chorzów - MKS Słupia Słupsk
     Zgoda Ruda Śląska - MKS Finepharm Jelenia Góra
     Łącznościowiec Szczecin - Łączpol Gdynia
     Zagłębie Lubin - AZS Politechnika Koszalińska
     EKS Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb., godz.17.00
     
     Kolejka 6 - 29/30.09.2007 (sobota/niedziela)
     AZS AWFiS Gdańsk - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     AZS Politechnika Koszalińska - EKS Start Elbląg
     Łączpol Gdynia - Zagłębie Lubin
     MKS Finepharm Jelenia Góra - Łącznościowiec Szczecin
     MKS Słupia Słupsk - Zgoda Ruda Śląska
     SPR Safo Icom Lublin - KPR Ruch Chorzów
     
     Kolejka 7 - 6/7.10.2007 (sobota/niedziela)
     KPR Ruch Chorzów - AZS AWFiS Gdańsk
     Zgoda Ruda Śląska - SPR Safo Icom Lublin
     Łącznościowiec Szczecin - MKS Słupia Słupsk
     Zagłębie Lubin - MKS Finepharm Jelenia Góra
     EKS Start Elbląg - Łączpol Gdynia, godz.17.00
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - AZS Politechnika Koszalińska
     
     Kolejka 8 - 13/14.10.2007 (sobota/niedziela)
     AZS AWFiS Gdańsk - AZS Politechnika Koszalińska
     Łączpol Gdynia - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     MKS Finepharm Jelenia Góra - EKS Start Elbląg
     MKS Słupia Słupsk - Zagłębie Lubin
     SPR Safo Icom Lublin - Łącznościowiec Szczecin
     KPR Ruch Chorzów - Zgoda Ruda Śląska
     
     Kolejka 9 - 27/28.10.2007 (sobota/niedziela)
     Zgoda Ruda Śląska - AZS AWFiS Gdańsk
     Łącznościowiec Szczecin - KPR Ruch Chorzów
     Zagłębie Lubin - SPR Safo Icom Lublin
     EKS Start Elbląg - MKS Słupia Słupsk, godz.17.00
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Finepharm Jelenia Góra
     AZS Politechnika Koszalińska - Łączpol Gdynia
     
     Kolejka 10 - 3/4.11.2007 (sobota/niedziela)
     AZS AWFiS Gdańsk - Łączpol Gdynia
     MKS Finepharm Jelenia Góra - AZS Politechnika Koszalińska
     MKS Słupia Słupsk - Piotrcovia Piotrków Tryb.
     SPR Safo Icom Lublin - EKS Start Elbląg
     KPR Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
     Zgoda Ruda Śląska - Łącznościowiec Szczecin
     
     Kolejka 11 - 10/11.11.2007 (sobota/niedziela)
     Łącznościowiec Szczecin - AZS AWFiS Gdańsk
     Zagłębie Lubin - Zgoda Ruda Śląska
     EKS Start Elbląg - KPR Ruch Chorzów, godz.17.00
     Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR Safo Icom Lublin
     AZS Politechnika Koszalińska - MKS Słupia Słupsk
     Łączpol Gdynia - MKS Finepharm Jelenia Góra

oprac. AM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Trodat
Kalendarz Książkowy z Grawerem