Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza zgodę na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Proszę zapoznać się z informacją na temat cookies stosowanych na naszej stronie.
Wtorek 16-01-2018, imieniny Włodzimierza
 
Rek

UWAGA!

Zamknij Zamknij
Rek

Terminarz ekstraklasy piłki ręcznej mężczyzn

Podajemy terminarz meczów ekstraklasy piłki ręcznej mężczyzn w rundzie jesiennej sezonu 2007/2008. O wprowadzanych zmianach w trakcie rozgrywek będziemy informowali na bieżąco.

Kolejka 1 - 1.09.2007 (sobota)
     KS Azoty Puławy - OKPR Traveland Społem Olsztyn
     Interferie Zagłębie Lubin - Wisła Płock
     KPR Miedź Legnica - GKS Olimpia Piekary Śląskie
     MMTS Kwidzyn - SPR AMD Chrobry Głogów
     KS Vive Kielce - KS AZS AWFiS Gdańsk
     KS Techtrans Darad Elbląg - MKS Piotrkowianin-Kiper Piotrków Tryb.
     
     Kolejka 2 - 8.09.2007 (sobota)
     OKPR Traveland Społem Olsztyn - MKS Piotrkowian-Kiper
     KS AZS AWFiS Gdańsk - KS Techtrans Darad Elbląg
     SPR AMD Chrobry Głogów - KS Vive Kielce
     GKS Olimpia Piekary Śląskie - MMTS Kwidzyn
     Wisła Płock - KPR Miedź Legnica
     KS Azoty Puławy - Interferie Zagłębie Lubin
     
     Kolejka 3 - 15.09.2007 (sobota)
     Interferie Zagłębie Lubin - OKPR Traveland Społem Olsztyn
     KPR Miedź Legnica - KS Azoty Puławy
     MMTS Kwidzyn - Wisła Płock
     KS Vive Kielce - GKS Olimpia Piekary Śląskie
     KS Techtrans Darad Elbląg - SPR AMD Chrobry Głogów
     MKS Piotrkowianin-Kiper - AZS AWFiS Gdańsk
     
     Kolejka 4 - 22.09.2007 (sobota)
     OKPR Traveland Społem Olsztyn - KS AZS AWFiS Gdańsk
     SPR AMD Chrobry Głogów - MKS Piotrkowianin-Kiper
     GKS Olimpia Piekary Śląskie - KS Techtrans Darad Elbląg
     Wisła Płock - KS Vive Kielce
     KS Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn
     Interferie Zagłębie Lubin - KPR Miedź Legnica
     
     Kolejka 5 - 29.09.2007 (sobota)
     KPR Miedź Legnica - OKPR Traveland Społem Olsztyn
     MMTS Kwidzyn - Interferie Zagłębie Lubin
     KS Vive Kielce - KS Azoty Puławy
     KS Techtrans Darad Elbląg - Wisła Płock
     MKS Piotrkowianin- Kiper - GKS Olimpia Piekary Śląskie
     KS AZS AWFiS Gdańsk - SPR AMD Chrobry Głogów
     
     Kolejka 6 - 6.10.2007 (sobota)
     OKPR Traveland Społem Olsztyn - SPR AMD Chrobry Głogów
     GKS Olimpia Piekary Śląskie - KS AZS AWFiS Gdańsk
     Wisła Płock - MKS Piotrkowianin-Kiper
     KS Azoty Puławy - KS Techtrans Darad Elbląg
     Interferie Zagłębie Lubin - KS Vive Kielce
     KPR Miedź Legnica - MMKTS Kwidzyn
     
     Kolejka 7 - 13.10.2007 (sobota)
     MMTS Kwidzyn - OKPR Traveland Społem Olsztyn
     KS Vive Kielce - KPR Miedź Legnica
     KS Techtrans Darad Elbląg - Interferie Zagłębie Lubin
     MKS Piotrkowianin-Kiper - KS Azoty Puławy
     KS AZS AWFiS Gdańsk - Wisła Płock
     SPR AMD Chrobry Głogów - GKS Olimpia Piekary Śląskie
     
     Kolejka 8 - 20.10.2007 (sobota)
     OKPR Traveland Społem Olsztyn - GKS Olimpia Piekary Śląskie
     Wisła Płock - SPR AMD Chrobry Głogów
     KS Azoty Puławy - KS AZS AWFiS Gdańsk
     Interferie Zagłębie Lubin - MKS Piotrkowianin-Kiper
     KPR Miedź Legnica - KS Techtrans Darad Elbląg
     MMTS Kwidzyn - KS Vive Kielce
     
     Kolejka 9 - 3.11.2007 (sobota)
     KS Vive Kielce - OKPR Traveland Społem Olsztyn
     KS Techtrans Darad Elbląg - MMTS Kwidzyn
     MKS Piotrkowianin-Kiper - KPR Miedź Legnica
     KS AZS AWFiS Gdańsk - Interferie Zagłębie Lubin
     SPR AMD Chrobry Głogów - KS Azoty Puławy
     GKS Olimpia Piekary Śląskie - Wisła Płock
     
     Kolejka 10 - 10.11.2007 (sobota)
     OKPR Traveland Społem Olsztyn - Wisła Płock
     KS Azoty Puławy - GKS Olimpia Piekary Śląskie
     Interferie Zagłębie Lubin - SPR AMD Chrobry Głogów
     KPR Miedź Legnica - KS AZS AWFiS Gdańsk
     MMTS Kwidzyn - MKS Piotrkowianin-Kiper
     KS Vive Kielce - KS Techtrans Darad Elbląg
     
     Kolejka 11 - 17.11.2007 (sobota)
     KS Techtrans Darad Elbląg - OKPR Traveland Społem Olsztyn
     MKS Piotrkowianin-Kiper - KS Vive Kielce
     KS AZS AWFiS Gdańsk - MMTS Kwidzyn
     SPR AMD Chrobry Głogów - KPR Miedź Legnica
     GKS Olimpia Piekary Śląskie - Interferie Zagłębie Lubin
     Wisła Płock - KS Azoty Puławy

oprac. AM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama