Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz grupy wschodniej II ligi (piłka nożna)

Elbląg, Terminarz grupy wschodniej II ligi (piłka nożna)

Poniżej przedstawiamy terminarz grupy wschodniej II ligi w sezonie 2013/14. 

1. kolejka - 27-28 lipca 
     
     Olimpia Elbląg - Pelikan Łowicz
     Znicz Pruszków - Stal Mielec
     Legionovia Legionowo - Wisła Puławy
     Motor Lublin - Olimpia Zambrów
     Stal Stalowa Wola - Limanovia Limanowa
     Garbarnia Kraków - Radomiak Radom
     Wigry Suwałki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów
     Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg
     
     2. kolejka - 3-4 sierpnia

     
     Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg
     Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg
     Radomiak Radom - Wigry Suwałki
     Garbarnia Kraków - Limanovia Limanowa
     Motor Lublin - Stal Stalowa Wola
     Wisła Puławy - Olimpia Zambrów
     Stal Mielec - Legionovia Legionowo
     Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
     
     3. kolejka - 10-11 sierpnia

     
     Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz
     Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg
     Olimpia Zambrów - Stal Mielec
     Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
     Garbarnia Kraków - Motor Lublin
     Wigry Suwałki - Limanovia Limanowa
     Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
     Pogoń Siedlce - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Concordia Elbląg - Stal Rzeszów
     
     4. kolejka - 17-18 sierpnia

     
     Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Concordia Elbląg
     Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
     Limanovia Limanowa - Siarka Tarnobrzeg
     Motor Lublin - Wigry Suwałki
     Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
     Stal Mielec - Stal Stalowa Wola
     Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów
     Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo
     
     5. kolejka - 24-25 sierpnia

     
     Legionovia Legionowo - Pelikan Łowicz
     Olimpia Zambrów - Znicz Pruszków
     Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
     Garbarnia Kraków - Stal Mielec
     Wigry Suwałki - Wisła Puławy
     Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin
     Pogoń Siedlce - Limanovia Limanowa
     Concordia Elbląg - Radomiak Radom
     Stal Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     
     6. kolejka - 31 sierpnia-1 września

     
     Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Radomiak Radom - Stal Rzeszów
     Limanovia Limanowa - Concordia Elbląg
     Motor Lublin - Pogoń Siedlce
     Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
     Stal Mielec - Wigry Suwałki
     Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
     Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola
     Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów
     
     7. kolejka - 7-8 września

     
     Olimpia Zambrów - Pelikan Łowicz
     Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo
     Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
     Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
     Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec
     Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
     Concordia Elbląg - Motor Lublin
     Stal Rzeszów - Limanovia Limanowa
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom
     
     8. kolejka - 14-15 września

     
     Pelikan Łowicz - Radomiak Radom
     Limanovia Limanowa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Motor Lublin - Stal Rzeszów
     Wisła Puławy - Concordia Elbląg
     Stal Mielec - Pogoń Siedlce
     Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
     Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
     Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków
     Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola
     
     9. kolejka - 21-22 września

     
     Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz
     Garbarnia Kraków - Olimpia Zambrów
     Wigry Suwałki - Legionovia Legionowo
     Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
     Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
     Concordia Elbląg - Stal Mielec
     Stal Rzeszów - Wisła Puławy
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin
     Radomiak Radom - Limanovia Limanowa
     
     10. kolejka - 28-29 września

     
     Pelikan Łowicz - Limanovia Limanowa
     Motor Lublin - Radomiak Radom
     Wisła Puławy - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Stal Mielec - Stal Rzeszów
     Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg
     Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
     Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg
     Olimpia Zambrów - Wigry Suwałki
     Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków
     
     11. kolejka - 5-6 października

     
     Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz
     Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola
     Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Zambrów
     Pogoń Siedlce - Legionovia Legionowo
     Concordia Elbląg - Znicz Pruszków
     Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Mielec
     Radomiak Radom - Wisła Puławy
     Limanovia Limanowa - Motor Lublin
     
     12. kolejka - 12-13 października

     
     Pelikan Łowicz - Motor Lublin
     Wisła Puławy - Limanovia Limanowa
     Stal Mielec - Radomiak Radom
     Olimpia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
     Legionovia Legionowo - Concordia Elbląg
     Olimpia Zambrów - Pogoń Siedlce
     Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
     Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
     
     13. kolejka - 19-20 października

     
     Wigry Suwałki - Pelikan Łowicz
     Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków
     Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
     Concordia Elbląg - Olimpia Zambrów
     Stal Rzeszów - Legionovia Legionowo
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
     Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
     Limanovia Limanowa - Stal Mielec
     Motor Lublin - Wisła Puławy
     
     14. kolejka - 26-27 października

     
     Pelikan Łowicz - Wisła Puławy
     Stal Mielec - Motor Lublin
     Olimpia Elbląg - Limanovia Limanowa
     Znicz Pruszków - Radomiak Radom
     Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Olimpia Zambrów - Stal Rzeszów
     Stal Stalowa Wola - Concordia Elbląg
     Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
     Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg
     
     15. kolejka - 2-3 listopada

     
     Siarka Tarnobrzeg - Pelikan Łowicz
     Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
     Concordia Elbląg - Garbarnia Kraków
     Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Zambrów
     Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
     Limanovia Limanowa - Znicz Pruszków
     Motor Lublin - Olimpia Elbląg
     Wisła Puławy - Stal Mielec
     
     16. kolejka - 9-10 listopada

     
     Pelikan Łowicz - Stal Mielec
     Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
     Znicz Pruszków - Motor Lublin
     Legionovia Legionowo - Limanovia Limanowa
     Olimpia Zambrów - Radomiak Radom
     Stal Stalowa Wola - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
     Wigry Suwałki - Concordia Elbląg
     Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce
     
     17. kolejka - 16-17 listopada

     
     Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz
     Concordia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
     Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Garbarnia Kraków
     Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
     Limanovia Limanowa - Olimpia Zambrów
     Motor Lublin - Legionovia Legionowo
     Wisła Puławy - Znicz Pruszków
     Stal Mielec - Olimpia Elbląg
     
     18. kolejka - 23-24 listopada

     
     Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg
     Stal Mielec - Znicz Pruszków
     Wisła Puławy - Legionovia Legionowo
     Olimpia Zambrów - Motor Lublin
     Limanovia Limanowa - Stal Stalowa Wola
     Radomiak Radom - Garbarnia Kraków
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki
     Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg
     Concordia Elbląg - Pogoń Siedlce
     
     Kolejka 19

     
     Limanovia Limanowa - Garbarnia Kraków
     Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz
     Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
     Siarka Tarnobrzeg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Wigry Suwałki - Radomiak Radom
     Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
     Olimpia Zambrów - Wisła Puławy
     Legionovia Legionowo - Stal Mielec
     Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
     
     Kolejka 20

     
     Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków
     Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo
     Stal Mielec - Olimpia Zambrów
     Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
     Motor Lublin - Garbarnia Kraków
     Limanovia Limanowa - Wigry Suwałki
     Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pogoń Siedlce
     Stal Rzeszów - Concordia Elbląg
     
     Kolejka 21

     
     Stal Rzeszów - Pelikan Łowicz
     Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Pogoń Siedlce - Radomiak Radom
     Siarka Tarnobrzeg - Limanovia Limanowa
     Wigry Suwałki - Motor Lublin
     Garbarnia Kraków - Wisła Puławy
     Stal Stalowa Wola - Stal Mielec
     Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg
     Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków
     
     Kolejka 22

     
     Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
     Znicz Pruszków - Olimpia Zambrów
     Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
     Stal Mielec - Garbarnia Kraków
     Wisła Puławy - Wigry Suwałki
     Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg
     Limanovia Limanowa - Pogoń Siedlce
     Radomiak Radom - Concordia Elbląg
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Rzeszów
     
     Kolejka 23

     
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz
     Stal Rzeszów - Radomiak Radom
     Concordia Elbląg - Limanovia Limanowa
     Pogoń Siedlce - Motor Lublin
     Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
     Wigry Suwałki - Stal Mielec
     Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
     Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków
     Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
     
     Kolejka 24

     
     Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów
     Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola
     Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
     Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
     Stal Mielec - Siarka Tarnobrzeg
     Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
     Motor Lublin - Concordia Elbląg
     Limanovia Limanowa - Stal Rzeszów
     Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     
     Kolejka 25

     
     Radomiak Radom - Pelikan Łowicz
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Limanovia Limanowa
     Stal Rzeszów - Motor Lublin
     Concordia Elbląg - Wisła Puławy
     Pogoń Siedlce - Stal Mielec
     Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg
     Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
     Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo
     Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów
     
     Kolejka 26

     
     Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola
     Olimpia Zambrów - Garbarnia Kraków
     Legionovia Legionowo - Wigry Suwałki
     Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
     Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
     Stal Mielec - Concordia Elbląg
     Wisła Puławy - Stal Rzeszów
     Motor Lublin - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Limanovia Limanowa - Radomiak Radom
     
     Kolejka 27

     
     Limanovia Limanowa - Pelikan Łowicz
     Radomiak Radom - Motor Lublin
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy
     Stal Rzeszów - Stal Mielec
     Concordia Elbląg - Olimpia Elbląg
     Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
     Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo
     Wigry Suwałki - Olimpia Zambrów
     Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola
     
     Kolejka 28

     
     Pelikan Łowicz - Garbarnia Kraków
     Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki
     Olimpia Zambrów - Siarka Tarnobrzeg
     Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce
     Znicz Pruszków - Concordia Elbląg
     Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
     Stal Mielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Wisła Puławy - Radomiak Radom
     Motor Lublin - Limanovia Limanowa
     
     Kolejka 29

     
     Motor Lublin - Pelikan Łowicz
     Limanovia Limanowa - Wisła Puławy
     Radomiak Radom - Stal Mielec
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Olimpia Elbląg
     Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
     Concordia Elbląg - Legionovia Legionowo
     Pogoń Siedlce - Olimpia Zambrów
     Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola
     Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
     
     Kolejka 30

     
     Pelikan Łowicz - Wigry Suwałki
     Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg
     Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
     Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg
     Legionovia Legionowo - Stal Rzeszów
     Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
     Stal Mielec - Limanovia Limanowa
     Wisła Puławy - Motor Lublin
     
     Kolejka 31

     
     Wisła Puławy - Pelikan Łowicz
     Motor Lublin - Stal Mielec
     Limanovia Limanowa - Olimpia Elbląg
     Radomiak Radom - Znicz Pruszków
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo
     Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów
     Concordia Elbląg - Stal Stalowa Wola
     Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
     Siarka Tarnobrzeg - Wigry Suwałki
     
     Kolejka 32

     
     Pelikan Łowicz - Siarka Tarnobrzeg
     Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
     Garbarnia Kraków - Concordia Elbląg
     Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów
     Olimpia Zambrów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Legionovia Legionowo - Radomiak Radom
     Znicz Pruszków - Limanovia Limanowa
     Olimpia Elbląg - Motor Lublin
     Stal Mielec - Wisła Puławy
     
     Kolejka 33

     
     Stal Mielec - Pelikan Łowicz
     Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
     Motor Lublin - Znicz Pruszków
     Limanovia Limanowa - Legionovia Legionowo
     Radomiak Radom - Olimpia Zambrów
     Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola
     Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
     Concordia Elbląg - Wigry Suwałki
     Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg
     
     Kolejka 34

     
     Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce
     Siarka Tarnobrzeg - Concordia Elbląg
     Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
     Garbarnia Kraków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
     Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
     Olimpia Zambrów - Limanovia Limanowa
     Legionovia Legionowo - Motor Lublin
     Znicz Pruszków - Wisła Puławy
     Olimpia Elbląg - Stal Mielec
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne Henko
Okulary korekcyjne BMW
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku